Відгуки

163 comments

 1. Ящук Таня

  Навчалась в автошколі “7777”. Процес підготовки водіїв побудовано на високому та професійному рівні – все доступно і зрозуміло. Викладачі та інструктора майстри своєї справи!!!
  Особлива вдячність викладачу теорії Павлюку Володимиру Станіславовичу та інструктору з водіння Давидюку Віталію Петровичу. Дякую вам. Бажаю процвітання та гідних учнів!

 2. Марина

  Школа просто на найвищому рівні!!!За менш як 1,5 місяця я навчилась ПДР до найменших деталей (кожне буквально розжовують і демонструють “на пальцях”) і навчилась правильно водити машину, (це коли екзамен здаєш з першого разу і сам)=) Дякую інструктору Руслану Володимировичу за колосальні працю і терпіння і Володимиру Станіславовичу за грунтовні знання і бажання навчити! Ви THE BEST!!!

 3. Оксана

  Навчалась в школі “7777”. Навчання на найвищому рівні. Вся наша група здала з першого разу завдяки двом викладачам: викладач з теорії – Володимир Станіславович та викладач з практики – Віталій Вікторович. Обидва викладачі фахівці найвищого класу. Володимир Станіславович доступно та детально викладає правила дорожнього руху. А Віталій Вікторович з перших занять навчив навикам керування ТЗ.
  Велика подяка автошколі “7777”!

 4. Наталія

  Закінчила навчання в автошколі “7777” і дуже цим задоволена! Все завдяки чудовим викладачам, які є професіоналами у своїй справі. У автошколі помірковані ціни, відповідна якість, зручне місцерозташування, приємна атмосфера.
  Дуже дякую!

 5. Андрій

  Навчався в автошколі на Київській, 104 “7777” категорії B, C. Дуже сподобалось. Доступно викладають правила дорожнього руху та інструктора професійно навчають водінню. Отримав від навчання море позитивних емоцій. Рекомендую іншим.

 6. Отличная школа, хорошие преподаватели, особый респект инструктору по практическому вождению Соболевской Инне!

 7. Ігорь

  Навчався в автошколі «7777» на Київській 104,на категорію В,дуже задоволений,рекомендую всім!

 8. Я закінчив навчання в автошколі “7777″. Навчання на найвищому рівні. Вся наша група здала з першого разу завдяки двом викладачам: викладач з теорії – Володимир Станіславович та викладач з практики – Віталій Вікторович. Обидва викладачі фахівці найвищого класу. Володимир Станіславович доступно та детально викладає правила дорожнього руху. А Віталій Вікторович з перших занять навчив навикам керування ТЗ.
  Велика подяка автошколі “7777″! Рекомендую.

 9. Дмитрий

  Хорошая автошкола! Теория проходила на ура, преподаватель Владимир Станиславович относится к тем людям, которые любят свою работу, и действительно желает чему-то научить. Касательно вождения – лично у меня было несколько нюансов, которые заставляли понервничать, но это были стечения обстоятельств, которые со временем решались и корректировались в мою пользу. Отдельное спасибо директору автошколы – очень приятный и отзывчивый человек. И вообще коллектив администраторов и преподавателей очень приятный. Спасибо за знания!

 10. Навчався у автошколі «7777» Дуже і дуже всім задоволений. Все доступно пояснюють. Теорію викладають максимально доступно навіть для тих хто не мав ніколи поняття про автомобіль, і що з ним звязано. Ніколи не їздив і не пробував на автомобілі, сів перший раз за кермо тут. Через 7 занять я вільно володів автомобілем. Рекомендую всім автошколу «7777», не пожалкуєте.

 11. Маріанна

  Закінчила навчання в автошколі «7777». Неймовірно вдячна викладачу з теорії – Володимиру Станіславовичу, завдяки якому я мала змогу досконально підготуватись до державного іспиту, а також отримати теоретияні знання щодо ПДР. Також хочу подякувати найкращому інструктору з водіння – Олександру Петровичу. Завдяки йому я отримала навички водіння на все життя. Зручний графік занять, доступне пояснення матеріалу, вільний доступ до самостійного відпрацювання в навчальному кабінеті, зручне місце розташування, привітний колектив та чудова робоча атмосфера. Від навчання у автошколі»7777» отримала не лише чудові знання, але й багато гарних емоцій. Тішусь, що обрала саме цю автошколу, тому рекомендую іншим!
  Ще раз дякую, Ви найкращі!

 12. Вероника

  Закінчила автошколу 7777. Дуже сподобалось навчання , викладачі професіонали у своїй праці . Рекомендую !

 13. Иринна

  Отличная автошкола 7777. Всё понравилось , всё было на вищем уровне !

 14. Вадім

  Навчався в автошколі «7777». Все сподобалось, був задоволений. Отримав усі знання, які на сьогоднішній день використовую на дорозі.
  Найкраща школа рекомендую усім!!!

 15. Хочу выразить огромнейшую благодарность всему коллективу автошколы 7777, по ул.Киевская,104!Здесь работают настоящие профессионалы своего дела!Обучаясь в этой автошколе,вы в совершенстве овладеете всеми теоретическими аспектами,благодаря замечательному преподавателю Владимиру Станиславовичу,который найдёт индивидуальный подход к каждому ученику!Отдельная благодарность автоинструктору – Александру Петровичу!Ас своего дела и просто замечательный человек!После его подготовки, вы на все 100% сможете ездить на своём автомобиле и быть уверенным водителем!
  Я очень рада что выбрала именно эту школу!
  Всем рекомендую!!!

 16. Надія

  Закінчила навчання в автошколі 7777 велике дякую за знання з теорії які я отримала. Володимиру Станіславовичу який доступно пояснює усі теми. Та велике дякую Сергію Едуардовичу який доклав великих зусиль щоб я навчилась водіню . Доказом того що автошкола найкраща є посвідчення водія якерівництвом я отримала….. Школа найкраща, ціна навчання доступна атмосфера чудова.
  Рекомендую всім

 17. Антон

  Спасибо автошколе “7777” за полученные знания и хорошее обучение. Буду всем рекомендовать вашу школу!

 18. Алина

  Училась в автошколе “7777”, ул. Баженова. Автошкола СУПЕР, преподаватели на высоком уровне… Инструктор по вождению Соболевский Виталий Викторович – это инструктор от Бога…научил нормально ездить с полного “0”, (экзамен сдала с первого раза)). Объясняет лаконично без “воды”, все по факту, одним словом – профессионал своего дела.

 19. Анастасія

  Рекомендую всім автошколу “7777”! Тут працюють справжні професіонали. Все дуже круто, дякую!

 20. Ірина Тимофієва

  Хочу подякувати всьому колективу автошколи 7777 по вулиці Київська 104. Люди, які знають свою справу, високий рівень підготовки, як теорії так і практики. Індивідуальні підходи, до учнів, на всі ваші запитання Ви отримаєте кваліфіковані відповіді, завдяки Володимиру Станіславовичу. Особлива подяка інструктору – Віталію Петровичу, за терпіння і наполегливість, професіонал високого рівня. І взагалі дуже дружній колектив. Рекомендую автошколу для навчання.

 21. Ольга Сергіївна

  Мені 56 років. Життєва необхідність змусила мене піти в автошколу для того, щоб навчитись керувати автомобілем. Я розуміла, що з моїм віком це пізно, але я пішла. Як не дивно, теорія давалась мені дуже легко. Володимир Станіславович доносив інформацію зрозуміло та просто. Проблеми в мене почались на практичному водінні. Пройшовши 15 водінь, в мене була думка залишити автошколу, тому що це не моє. Але працівники школи наполягли, що в мене все вийде, і коли я йшла на екзамен здавати іспит, я пройшла 42 водіння. Теоретичний іспит здала з першого разу, а практичне водіння не здала. Але в колективі на цей момент з’явилась Соболевська Інна, жінка-інструктор. Інструктор від Бога! Після 4-ох занять з Інною я успішно здала практичний іспит. Хто, як не жінка, зрозуміє жінку. Я вам усім рекомендую автошколу “7777”, а жінкам – інструктора Соболевську Інну! Дякую!

 22. Альона

  Нещодавно закінчила навчання у автошколі на Київській. Автошкола чудова, хто хоче навчитися кермувати Вам саме сюди. Відношення до учнів неймовірне разом з Вами від самого початку і до самого кінця, переживають за кожного. Особлива подяка викладачу теорії Володимиру Станіславовичу, він може навчити навіть того хто нічого не розуміє.І нарешті практичні заняття Віталій Петрович Ви кращий неймовірне терпіння, індивідуальний підхід до кожного учня, професіоналізм це риси саме цього майстра. Дякую Вам і бажаю довгого процвітання автошколі 7777.Якщо хтось ще вагається, яку автошколу обрати, то з впевненістю можу сказати якщо ви хочете навчитися, а не просто мати посвідчення то Вам СЮДИ!

  • Альона

   Хочу доповнити свій відгук. Нещодавно отримала машину з коробкою автомат, відповідно вирішила взяти кілька занять так як навчалася на механіці. Інна Борисівна дякую Вам за ці чудові уроки. За три заняття я здобула ще більше впевненості. Усім хто буде керувати автомобілем з автоматичною коробкою передач дуже раджу до Інни Борисівни, це викладач який допоможе закріпити теорію на практиці.

 23. Марія

  Нещодавно закінчила автошколу. Дуже задоволена викладачами, завдяки яким здала іспит та водіння з першого разу! Атмосфера в атошколі приємна та дружня, наша група була як одна сім’я. Дякую усім за чудово проведений час!

 24. Лариса Боровська

  Сьогодні здійснилася моя мрія! Я отримала посвідчення водія! Дуже вдячна інструктору з водіння Віталію Вікторовичу Соболевському та Інні Борисівні Соболевській! Дякую за Вашу витримку та залізні нерви! Ви здійснили неймовірне! Ви навчили мене навичкам водіння на самому найвищому рівні! Дуже Вам вдячна!

 25. Лариса Боровська

  Окрема подяка нашому викладачу ПДР Олегу Анатолійовичу Мельнику! Ви донесли до нас ПДР доступно і зрозуміло! Завдяки Вам, я здала теорію з першого разу!

 26. Едуард

  Хочу порадити вам автошколу “7777′
  Все на вищому рівні,за час мого навчання жодної притензії,конфлікта не було.
  Хочу подякувати Балтремус Сергію Едуардовичу,інстуктору з водіння,майстер свої справи,практичні заняття проводились в чудовій атмосфері що сприяло і заохочувало схвачувати все нальоту!!!Дуже вам раджу його,не пожалкуєте!!
  Також неможу промовчати про викладача теорії Павлюк Володимир Станіславович,теоритичний курс був дуже цікавим,викладач доступно пояснював все,при потребності повертався до будь якої теми,викладався на всі 100)))
  Та й в загалі весь персонал чудовий,з такими людьми приємно мати справу!головне мати бажання чомусь навчитися!!!!

 27. Нещодавно закінчила автошколу на 7777, що на Київській, 104. Залишилась задоволеною, навчання на дуже високому рівні! Особлива подяка викладачу з водіння Балтремусу Єдуарду Сергійовичу, який навчив мене впевнено водити автомобіль. Рекомендую!

 28. Мирослава

  Дуже прекрасна школа! Все чудово. Окрема подяка керівництву, що роблять знижку для жителів смт. Стрижавка. Всім жителям Стрижавки та Вінницького району рекомендую дану автошколу!

 29. Василій

  Я також вдячний за знижку в автошколі “7777” для жителів Вінницького району, так як я проживаю в Лавривці! Це для мене було визначальним фактором, в яку піти школу. Я не помилився. Дякую!

 30. Александр

  Хорошая автошкола! Порадовала адекватность преподавателей, отличное состояние машин и удобное месторасположение. Своей цели добился.

 31. Вася з Тяжилова

  Хочу поділитись впєчатлєніями, автошкола “7777” на Тяжилові правда крута і реально класний колектив. Приходьте, не жлобіться, воно того стоє!

 32. Артур

  Дуже задоволений автошколою “7777” завдяки знанням та гарно проведений час під час навчання!

 33. В цій автошколі все ок!!!

 34. Маріна Л.

  Нещодавно закінчила навчання в автошколі “7777”. Здійснилася моя давня мрія-я стала водієм!
  Колектив автошколи надзвичайний! Команда професіоналів,в якій всі знаходяться на своєму місці.В школі панує тепла і дружня атмосфера. Окреме дякую викладачу теорії Володимиру Станіславовичу! Який буквально нас видресирував в хорошому значенні. Правила пояснює просто і дуже доступно. На здачі тестів переживає та підтримує, як рідний батько)))

 35. Наталія

  Навчанням задоволена. Рекомендую

 36. Петро

  Довго збирався піти навчатись, але не помилився! За короткий час навчили, показали, роз’яснили. Гарні машини, інструктора професіонали. Я не розчарувався!

 37. Анатолій

  Автошкола “7777”- Ви справжні професіонали !!!Окреме дякую викладачу теорії Володимиру Станіславовичу! А також Олександру Петровичу інструктуру з пратктичного водіння рекомендую!!!

 38. Вячеслав

  Всім рекомендую автошколу “7777”! Висококваліфіковані викладачі, затишне приміщення, помірні ціни! Дуже всім дякую!

 39. Хороша автошкола, грамотні викладачі. Рекомендую!

 40. Володимир

  Очень хорошая автошкола, рекомендую

 41. Володимир

  Навчався категорії С. Їздив на ГАЗончику. Тяжко крутити руля, жарко в машині, але коли сів на іномарку, почувствовавЮ що їзжу на легковому автомобілі. Так що дуже радий, що пройшов курс молодого бійця на ГАЗоні. Після нього ти стаєш справжнім професіоналом і будеш їздити на всіх грузових автомобілях. Задоволений інструктором (простий дядько) та викладачем. На любе запитання в нього є відповідь. Якщо хочете стати професійним водієм – йдіть в автошколу “7777”.

 42. Всім привіт 🙋 Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові 👌
  Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання 👌
  Особливо велика вдячність моєму інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу Ви найкращий у своїй діяльності 🔥
  Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу 👌

 43. Всім привіт 🙋 Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові 👌
  Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання 👌
  Особливо велика вдячність моєму інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу Ви найкращий у своїй діяльності 🔥👌🤗🔥
  Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу 👌

 44. Наталія

  Щойно закінчила автошколу 7777, дуже задоволена навчанням. Іспит з практичного водіння здала з першого разу, хоча хвилювалась що на автодромі зявилися нові елементи, а на підготовку до іспиту було мало часу. Але завдяки професійному відношенню інструктора все виявилось легко та зрозуміло. Також дуже приємно, що під час оновлення автодрому в роботі приймали участь не лише інстурктора, а і керівництво автошколи!!!!!

 45. Олена

  Всім привіт! Хочу подякувати автошколі 7777 за здобуті знання та практичні навики. Рекомендую всім!!!

 46. Отличная автошкола ! На днях закончил экзамен. Приятные люди там работают, благодарствие отмечаю Сергею Эдуардовичу , моего инструктора. Мастерски меня подготовил, классный мужик!

 47. Очень благодарен автошколе 7777 за знания и навыки. Все учителя очень классные!!! Спасибо

 48. Олександр Бойко

  Класна автошкола, рекомендую всім! Тут вам не просто будуть викладати матеріал, а дійсно навчати. Коли потрібно то і по декілька разів одне й те саме пояснювати будуть.

 49. Очень крутая автошкола, все преподаватели мастера своего дела. Особая благодарность Виталию Викторовичу за все практические занятия!

 50. Привіт. Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові. Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання. Я дуже вдячний моєму інструктору Інні Борисівні Соболевській.Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу. Команда професіоналів,в якій всі знаходяться на своєму місці.В школі панує тепла і дружня атмосфера.

 51. Роман

  Просто отличная автошкола;) Время обучение прошло очень быстро , квалифицированные инструкторы и преподаватели )
  Однозначно 10/10)))

 52. Владислав

  Лучшая автошкола: отличные преподаватели и инструктора, современная школа, всё что нужно- есть, всему обучили на всю жизнь, очень благодарен!)Всем советую!))

 53. Денис

  Очень крутая автошкола. Всем спасибо за время провождения!

 54. Максим

  Чудова автошкола! Вчителі – профі. Залишився повністю задоволений.

 55. Ольга

  Автошкола супе, найкращі вчителі та інструктора, велике дякую за навчання )))

 56. Наталія

  Автошкола супер. Всім рекомендую. Особливо дякую Володимиру Станіславовичу за його терпіння та викладання на найвищому рівні))

 57. Ірина

  Доброго дня! Щойно закінчила автошколу та отримала права. Дуже задоволена начанням та результатом. Дякую викладачам)

 58. Максим

  Закінчив автошколу 7777 на Київській. Навчання було супер, все доступно, легко. Володимир Станіславович викладав теоретичні знання дуже професійно, пояснював все до деталей, наводив приклади з водійського життя. Завдяки цьому вся наша група здала тестування з теорії з першого разу.
  Рекомендую автошколу, адже тут дають реальні знання та навички, а не просто “суху” теорію.

 59. Михаил

  Очень приятный персонал, научит всему, инструктора просто бомба! Рекомендую всем, не пожалеете)))

 60. Спасибо большое, професеоналам своего дела. Особено Владимеру Станиславовичу за интересное и понятное изложение теории,и Алек
  садру Петровичу за то научил водить автомобиль и индивидуальний подход к каждому.Екзамен здал без проблем, всем рекомендую автошколу 7777!

 61. Віктор

  Хороша автошкола, чудові викладачі, які вам все зрозуміло пояснюють, навіть якщо ви ні разу не сиділи за кермом!

 62. Барабашка

  Ідеальна автошкола, особливу подяку Сергію Едуардовичу профеміоналу свого діла!!

 63. Ирина

  Висловлюю подяку колективу автошколи 7777 за здобуття знання і практичні навички водіння. Викладач з теоретичних дисциплін Володимир Станіславович доступно і зрозуміло пояснював правила дорожнього руху. На його занняттях було дуже цікаво. Окремі слова вдячності спеціалісту з практичного керування транспортними засобами Олександру Петровичу, професіонал своєї справи. Бажаю здібних учнів і процвітання. Рекомендую автошколу 7777!

 64. Я благодарен автошколе «7777», за подготовку ПДР , спасибо профессионалам Владимиру Станиславовичу, Станиславу Владимировичу, а так же инструктору Виталию Петровичу , за отличную подготовку и за хорошее настроение на каждом вождении 🙂

 65. Екатерина

  Спасибо всем, кто проложил усилия и свой практический опыт для обучения Меня. Отличная школа, дружный и сплочённый коллектив. Отдельная благодарность инструкторам по практическому вождению Инне и Виталию Петровичу! Огромное спасибо за Ваш труд!

 66. Мария

  Чудесная автошкола!
  Все ребята очень классные. Учителя, инструктора очень приятные люди которые все доходчиво объясняют!

 67. Ольга

  Дуже задоволена, що обрала саме цю автошколу. Навчання було дуже цікавим, після кожного заняття я виходила з розумінням, що вивчила щось нове та корисне, те, що 100% знадобиться мені в майбутньому. Ще на початку навчання я зрозуміла, що мене навчають професіонали із великим досвідом. Особлива подяка викладачу теорії Володимиру Станіславовичу, який терпів усі наші запитання і пояснював ПДР дуже легко і зрозуміло. Водінню я навчалась “з нуля”, тому це мені давалось дуже важко. Та завдяки професіоналізму і підтримці інструктора з водіння Олександра Петровича, зараз я маю посвідчення водія, про що ще кілька місяців тому і не мріяла. Але не потрібно чекати чудес від навчання. Якщо ви вирішили стати водієм – маєте розуміти, що перш за все вам потрібно буде запастись терпінням і завзятістю. Вам доведеться витрачати багато часу та сил для вивчення теорії, та відшліфовки практичних вмінь та навиків, а Автошкола “7777” вам у цьому допоможе!

 68. Із задоволенням хочу відмітити чудову організацію роботи в автошколі викладачів та інструкторів.
  Володимир Станіславович-чудовий викладач, інформацію розповідає цікаво, зрозуміло, доповнює прикладами з життя, завдяки чому теорія запам‘ятовується дуже гарно. Майже весь час на його уроках проходили тести по ПДР, всі помилки він пояснював, внаслідок чого в майбутньому їх вже не повторюєш. Видно, що викладач зацікавлений в тому, щоб навчити майбутніх водіїв правилам.
  Інструктор по водінню Інна Борисівна,гарно пояснює ситуацію на дорозі, дає потрібні і вдалі підсказки на дорозі, стриманна, розумна та весела ‍♀️
  Отож, підсумовуючи, автошкола «7777″ по вул. Київська 104 чудовий вибір для тих хто хоче гарно себе підготувати до українських реаліїв та стати чудовим водієм!)

 69. Денис

  Дуже крута школа, вчитель по Правилам просто супер…. Поясне спокійно і зрозуміло щоб ти не спитав…. 100 раз повторить поки всі не вивчають на зубок… Тест в сервіс центрі майже всі здали без жодної помилки… На рахунок водіння Я був в Олександра Петровича… По нашій машині водіння всі здали з першого разу… Висновки робіть самі

 70. Ольга

  Замечательная автошкола! Спасибо преподавателю Владимиру Станиславович за детальное и доступное объяснение теоретического материала и инструктору Инне Борисовне за терпение и надлежащую подготовку.

 71. Євген

  Все дуже сподобалося, відмінні викладачі та інструктора, сучасна школа, все що потрібно наявне Всім раджу) Приємні люди працюють, окремо дякую Сергію Едуардовичу, інструктору, який майстерно підготував до здачі іспиту!

 72. Марішка

  Йдучи в автошколу, дуже хвилювались з коханим, про те , що буде такий викладач, який відіб’є всю охоту їздити.
  Про те викладач автошколи 7777, Соболевський Віталій Вікторович, приємно вразив нас, як інструктор та як людина!
  Він викладає практику водіння на високу рівні, вчить нас не лише , щоб ми лиш здали екзамен, а дійсно навчились керувати автомобілем. Коли потрібно підстрахувати – страхував, коли потрібно насварити- сварив, ну щоб краще запам’ятались, але завжди під час навчання виховував у нас, майбутніх водіїв,самостійність. Давав можливість робити свої помилки і на них вчитись (але акуратно, щоб нікому і нічому не наврідити☝️) Коли навчає такий інструктор ти закохуєшся не лише в дорогу як пасажир, а й у водіння!
  В додаток до відмінних професійних якостей, у Віталія Вікторовича,неземне терпіння (в цій професії без цього ніяк ☺️) і хороше почуття гумору! Тому всі заняття проходили легко і на позитиві.
  Я дійсно рада що моєму школою була 7777, а викладачем Соболевський Віталій Вікторович!

 73. Наталья

  Благодарна автошколе 7777 за знания и навыки которые получила. Особая благодарность инструктору Соболевскому Виталию Викторовичу за терпение и полученые знания!!! Спасибо, рекомендую всем!!!

 74. Вадим

  Здравствуйте! Очень понравилась автошкола, все преподаватели очень хорошие люди и с совестью относятся к своей роботе, а не просто чтобы сделать свою роботу. Всем рекомендую, приходите за настоящими знаниями и умениями.

 75. Ірина

  Хто ще досі сумніваться чи боїться здавати на права, однозначно скажу ДА, і в цьому вам допоможе автошкола 7777! Всім щиро рекомендую!
  Я теж довго вагалась, але ще ні разу не пошкодувала, тут приємна атмосфера яка сприяє навчанню, кваліфіковані спеціалісти. Тому можете зі спокійною душею йти навчатись в автошколу 7777!!!

 76. Віктор

  Крута автошкола, викладають доступно і зрозуміло, Володимр Станіславович пояснив усе що було незрозуміло, або просто цікавило, інструктор з водіння, Олександр Петрович, – майстер своєї справи, за що йому і вдячний, здав тести і водіння з першого разу)

 77. Ілона

  Дуже задоволенна автошколою 7777 на всі 100%. Чудовий підхід до навчання, найкращі інструктора. Найкращі матеріали для навчання, відеоуроки, а не лише “суха” теорія!

 78. Олексанр

  Замечательная автошкола, спасибо вам огромное за полученные знания!

 79. Отличная автошкола!) Лучшие машины, на которых приятно учиться!

 80. Олена

  Дуже задоволена автошколою! Заняття з теорії проходять дуже цікаво та не вимушено, викладач пояснював нам всі можливі ситуації, які можуть виникнути під час водіння на машині, теоретичні питання проходили щодня, розбирали помилки і ситуаціі на прикладах.
  На кожне водіння йшла, як на свято, тому що не було чого хвилюватись, так як теорію знала і була готова до різних ситуацій.
  Дякую велике!

 81. Автошкола на вищому рівні,викладач по теорії пояснює дуже зрозуміло та відповідає на усі запитання з поясненням,це дійсно дуже круто!) Викладач по водінню Олександр Петрович – здала усе з першого разу та без страху! Він готує не тільки фізично,але і морально,дуже вдячна за підтримку!) Усім рекомендую!

 82. Ольга

  Безмежно вдячна автошколі 7777 за великий обсяг потрібних знань для водія, окрема подяка викладачу Володимиру Станіславовичу за його розум, виваженість і терпіння, також величезне спасибі моїй найкращій інструктору Інні Борисівні – відповідальна, спокійна і просто чудова людина, пояснює конкретно, правильно і цікаво.Навчання в автошколі принесло мені багато знань з ПДР та потрібної для водія інформації .Дякую також Станіславу Володимировичу за такий злагодженний колектив і підтримку на екзамені.

 83. Олена

  Чудова автошкола! Навчання на найвищому рівні. Окрема подяка за доступне та чітке роз’яснення правил, Володимиру Станіславовичу та найкращому інструктору з водіння, Олександру Петровичу, який вміло знаходить підхід до своїх учнів, прекрасно пояснює, завжди знайде правильні слова та підбадьорить вдалим жартом.
  Залишилася задоволена, рекомендую усім своїм знайомим, хто ще планує навчання в автошколі.

 84. Дмитрий

  Отличная автошкола для тех кто реально хочет научиться ездить, а не просто получить права!

 85. Григорій

  Хто ще вагається чи потрібно йти здавати на права, однозначно потрібно, і тільки в Автошколу 7777, тут спеціалісти своєї справи!!!

 86. Ярослава

  Найкраща автошкола! Ні разу не пошкодувала обравши автошколу 7777 з-поміж усіх автошкіл Вінниці! Дійсно найдосвідченіші викладачі та інструктора! Саме тут вам привиють любов до водіння. Дякую вам!

 87. Очень крутая автошкола! Благодарен за получение знания и навыки. Весь процесс обучения на высшем уровне, как организация, так и сами занятия! Также благодаря автошколе нашел единомышленников, друзей, с которыми так и продолжаем общение. Спасибо вам большое за все !!!

 88. Альона

  Дякую за здобуті знання, за можливість навчатися в найкращих) рекомендую автошколу 7777

 89. Ольга

  дуже сподобався процес навчання, викладачам дякую за розуміння, за вміння гарно пояснювати. Практичні заняття проходили на найвищому рівні, відчувався професіоналізм інструктора👍🏽

 90. навчався в автошколі 7777, всім задоволений, здобуті знання допомогли здати на права з першого разу

 91. Нещодавно закінчила автошколу 7777, що на Київській, 104. Залишилась дуже задоволеною, навчання на високому рівні!Викладачі супер!!! Особлива подяка викладачу з водіння Олександру Петровичу, який навчив мене впевнено водити автомобіль. Дуже досвідчений інструктор та просто хороша людина!!!Рекомендую!

 92. Наташа

  У школі 7777 присутні всі можливості для навчання вождінню. Нові автомобілі, нові методики вивчення, а також дуже досвідчені та професійні спеціалісти. Особливо хочу віддячити Віталія Петровича! Всім рекомендую!

 93. Чудова автошкола,все дуже сподобалось!
  Окреме дякую інструктору з водіння Соболевському Віталію Вікторовичу,який прекрасно пояснював,і дійсно навчав водінню а не ,а би рахувалось!.
  В цілому я залишилась дуже задоволена,і всім раджу автошколу 7777.

 94. Руслан

  Дуже якісна сестема навчання, я радий що пішов іменно сюда, мене навчили від нуля до абсолютно впевненого в собі водія, Володимир Станіславович ідеально вчить правила і відповідає на абсолютно всі запитання, говорячи пункт правил ПДР чи статтю в адміністративному кодексі, Професіонал і майстер своєї справи, також хотів би відмітити інструкторів з водіння Олександра Петровича, який навчає не як здати на водійскі права – а як на їздити машині, а це різні речі, методи навчання дуже дієві, і ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір! Також хотів би відмітити інструктора по водінню С категорії Олега Валентиновича, також профісіонал своєї справи, який не тільки навчає як правильно їздити але й прививає так званне “поняття водія”, коли уступити дорогу, коли тобі уступають і багато іншого. Станіслав Володимирович, завжди бере трубку, і відповідає на любі питання що стосуються навчання чи екзамену. Весь колектив автошколи дружній і саме главне професійний, кожен член колективу має велечезний стаж в цій сфері,і це видно з перших уроків в автошколі. Я однозначно рекомендую піти іменно сюда, даже якщо ви жевете відносно далеко.

 95. Олена

  Навчалась в автошколі “7777” і дуже задоволена, що обрала саме її. Дуже зручне місце розташування, помірна ціна, гарні просторі класи, зручні автомобілі, а головне привітний персонал, який зацікавлений в тому, щоб учні не просто отримали права, а дійсно навчились водити та стали досвідченими водіями.

  Дуже вдячна викладачу з теорії Володимиру Станіславовичу, який доступно та зрозуміло пояснював матеріал, іноді навіть по декілька разів, якщо хтось чогось не розумів. Завжди був відкритий до запитань.

  Хочу подякувати своєму інструктору Олександру Петровичу. Дуже хороша людина, стриманий, з хорошим почуттям гумору. Хоч мені і важко давалось водіння, але він терпляче до цього відносився, ніколи не кричав, а завжди все спокійно пояснював.

  Також вдячна Інні Борисівні, яка навчала мене їздити на автоматі. Добра, спокійна, терпляча, до кожного знаходить підхід, завжди підтримає.

  Тут працюють професіонали, тому хто обирає в якій автошколі навчатись, можу впевнено порекомендувати “7777”. Тут дійсно класно!!!

 96. Соломія

  я задоволена викладачами автошколи 7777, якістю навчання, усі уроки доступно пояснювалися та відпрацьовувалися) Дякую за отриманні знання, які відкривають для мене нові можливості у життя. Автошколі 7777 бажаю побільше учнів і процвітання😊

 97. Тльки на карантині знайшов час, щоб написати велике дякую викладачам автошколи 7777 за навчання, розвиток, здобуті знання. Все на найвищому рівні, рекомендую

 98. Вадим

  Автошкола чудова,все чудово пояснюють вже 2 роки за кермом ,пам’ятаю всі занняття й досі використовую поради інструктора Сергія Едуардовича,хороший викладач та людина ,дякую за здобуті знання.

 99. Тимофій

  Не можу дочекатись, щоб продовжити навчання після карантину в Автошколі 7777, щоб нарешті отримати права та здійснити свою мрію. Надіюсь, що найближчим часом ми зможемо продовжити наші уроки та практичні заняття!!!

 100. Валентин

  Хочу подякувати за здобуті знання! Школа чудова, викладачі проффесіонали своєї справи, зрозуміло пояснюють і показують! Окрема дяка інструктору Олександру Петровичу, за його роботу, терпіння, доброту і розуміння, саме завдяки йому навчився мистецтву водіння!

 101. Алёна

  Об автошколе 7777 у меня очень хорошие впечатления. Ни разу не пожалела, что пошла именно в неё!
  Огромнейшее спасибо моему инструктору Соболевскому Виталию Викторовичу. Каждое занятие проходило очень интересно и познавательно. Очень благодарна за его терпение, сдержанность, умение доходчиво объяснить все ситуации на дороге. Экзамен сдала с первого раза!!! Отличная школа и хорошие профессиональные преподаватели! Рекомендую!

 102. Танюша Фролова

  Замечательная автошкола, спасибо огромное за полученные знания Виталию Викторовичу!

 103. Никак не хватало времени оставить отзыв, наконец нашла время во время карантина))) сейчас много езжу на своём автомобиле и очень часто вспоминаю уроки вождения.Хочу выразить огромную благодарность своему инструктору Соболевский Инне Борисовне!!! Очень позитивный, умный и профессиональный инструктор. Пришла в автошколу полный ноль, очень боялась дороги. Но Инна Борисовна настоящий психолог она помогла мне преодолеть страх и в дальнейшем уверенность на дороге. С первого раза сдала экзамен.(на механике)!!!! отдельная благодарность руководству и преподавателю по теории Владимиру Станиславовичу. Всем рекомендую автошколу 7777!!! Спасибо большое что вы есть, процветания вам и хороших, достойных учеников

 104. Таня Ружицька

  Хочу подякувати автошколі за здобуті знання та навички водіння) Автошкола дійсно чудова, я ні разу не пожалкувала про свій вибір)) Працівники привітні і завжди раді допомогти) Дякую Володимиру Станіславовичу, який допоміг розібратися з ПДР, завжди ішов на допомогу, якщо щось було не зрозуміло) Особлива подяка Олександру Петровичу, чудовому інструктору з водіння)) Прийшовши в автошколу я боялась сісти за кермо автомобіля, а про поїздки по місту я взагалі мовчу. Але я змогла подолати свої страхи завдяки Олександру Петровичу і його терплячому характеру. Аже скільки б я не помилялась він жодного разу не кричав, а знову і знову пояснював як потрібно вчинити)

 105. Валентин

  Дуже вдячний автошколі з аздобуті знання та навички, які я уже використовую в реальному житті. Дякую Вам, гарних студентів!

 106. Альона

  найкраща автошкола, ви великі молодці, а колектив викладачів і інструкторів просто 😍🙃

 107. Алина Мельник

  мрія здійснилась! А допомогли мені у цьому викладач Володимир Станіславович та інструктор з водіння Сергій Едуардович! Володимир Станіславович найкращий викладач з теорії!! Він настільки зумів донести весь матеріал, пояснити всі правила – що я здала теорію з першого разу і всього за 4 хв!!
  А Сергій Едуардович – висококваліфікований інструктор!! Зумів з юмором навчити не лише механічно водити авто, а полюбити цю справу і не боятись дороги!! Навчав, як поводити себе в тій чи іншій ситуації і завжди бути готовою до непередбачуваних моментів на дорозі.
  Дуже задоволена автошколою і всім раджу навчатись саме у 7777!! Не пошкодуєте!)
  P.S. Сіла за руль майже одразу на Рено Трафік))

 108. Natasha Pshenychnykova

  Большое спасибо автошколе 7777 за полученные знания!!! В автошколу я пришла без знаний и малейшего опыта вождения, но Владимир Станиславович так легко и доступно рассказывает теорию что она очень легко запоминается. Большое спасибо Инне Борисовне (инструктор по вождению) за терпение и за обучение вождения, с Вами это было весело и легко!
  Всем советую эту автошколу.

 109. Катерина Татаровська

  Мала чудову можливість навчатися у автошколі 7777. Хочу відзначити, що дана автошкола професійно та відповідально відноситься до своєї роботи. Особливу подяку хочется висловити викладачу з теорії – Віктору Івановичу, який вміло та віддано пояснює матеріал та ділиться корисними випадками зі свого власного досвіду, та інструктору з практичних занять – Владиславу Миколайовичу, який з розумінням, терпінням та повагою відноситься до своїх учнів, дає корисні поради та зацікавлений у правильному та безпечному водінні усіх навчаючих. З повагою, Татаровська Катерина.

 110. Наташа

  Училась в автошколе “7777”.
  Очень рада что выбрала именно эту автошколу! Получила множество позитивных эмоций, узнала много полезной информации и получила бесценные навыки! Спасибо большое преподавателю теории – Владимиру Станиславовичу, объяснял интересно, качественно, рассказывал подробности которых нигде не прочитаешь! Так же хочу выразить огромную благодарность инструктору по вождению – Олександру Петровичу, позитивный человеку, относился с терпением и понимаем, с нуля научил водить машину, на механике! Благодаря хорошим учителям экзамен сдала с первого раза и получила много удовольствия от учебы! Спасибо большое! Удачи Вам!

 111. Марина

  Доброго дня. Хочу подякувати Вашій автошколі за набуті знання, які викладаються у дуже доступному вигляді, що дозволяє максимально швидко освоїти теоретичний матеріал. Також висловлюю свою подяку Соболевському Віталію Вікторовичу за практичну частину навчання. За його професіоналізм, чіткість у підході до формуванні навичок водіння у водія -початківця і звичайно за терпіння, якого знадобилось чимало 🙂

 112. Роман

  Чудова автошкола!!! Навчання проходить у дружньому колективі, викладачі висококваліфіковані та професіонали своєї справи. Чітко та ясно доноситься теоретичний матеріал, лояльне ставлення до “тупих” запитань,це означає, що викладачі дуже врівновеженні. Навчався під час карантину, дуже сподобалося те що було зроблене дистанційне навчання, яке дозволило навчатися за допомогою онлайн уроків, які були продумані та чіткі. Велика подяка Володимиру Станіславовичу, найкращий викладач з теорії. Він зумів доступно навчити навіть дистанційно!!! Також особлива подяка інстуктору з водінню Сергію Едуардовичу, котрий зумів з нуля навчити керувати автомобілем і не боятися бути готовим до любих ситуацій на дорозі. Всім викладачам дякую та процвітання Автошколі 7777. Майбутнім учням автошколи РЕКОМЕНДУЮ!!!

 113. Найкраща автошкола у Вінниці, приємний та ввічливий інструктор Олег Валентинович, всім рекомендую!

 114. Марія

  Доброго дня! Хочу подякувати "автошколі 7777" і порекомендувати всім. Дякую викладачу по теорії – Володимиру Станіславовичу, завжди доступно пояснював все що не зрозуміло.
  Окреме дякую інструктору Віталію Петровичу за терпіння, розуміння, доступне пояснення і професійне навчання водінню! Водіння завжди проходило в комфортній і спокійній атмосфері. Віталій Петрович професіонал своєї справи!

 115. Аліна

  Закінчила навчання в автошколі “7777” і дуже задоволена! Безмежно вдячна Олександру Петровичу за високий професіоналізм, майстерність, принциповість та новаторські підходи до навчання. Щиро зичу Вам відповідальних та вдячних учнів.

 116. Наталия

  Ура! Вчера я получила права!
  Хочу выразить огромную благодарность моей «Автошколе 7777» и всему коллективу – Станиславу Владимировичу и Алле, которые всегда нас организовывали, поддерживали и помогали.
  Спасибо большое, преподавателю теории – Владимиру Станиславовичу! Мы были группой, учеба которой попала на период карантина, поэтому, чтобы не сидеть дома зря, нам сбрасывали видео уроки, которые мне очень помогли в изучении материала. А когда появилась возможность ходить на занятия, мы еще раз проходили все темы, обговаривали разные ситуации на жизненных примерах или же на рисунках, понятными для нас словами. Благодаря чему, экзамен сдала с первого раза.
  С инструктором по вождению, мне вообще повезло. Александр Петрович оказался чудесным специалистом и человеком. Он всегда относился с огромным терпением и пониманием, к каждому ученику он находил свой подход, все объяснялось доходчиво и понятно, наши занятия всегда проходили позитивно и весело, что немало важно. Очень приятно было слышать от инструкторов, из других автошкол, что он супер- специалист. Благодаря Александру Петровичу, экзамен по вождению, тоже сдала с первого раза. Спасибо Вам большое!!!
  Очень рада, что прошла обучение именно в этой автошколе. Рекомендую.

 117. Марія

  Доброго дня! Хочу подякувати “автошколі 7777” і порекомендувати всім. Дякую викладачу по теорії – Володимиру Станіславовичу, завжди доступно пояснював все що не зрозуміло. Окреме дякую інструктору Віталію Петровичу за терпіння, розуміння, доступне пояснення і професійне навчання водінню! Водіння завжди проходило в комфортній і спокійній атмосфері. Віталій Петрович професіонал своєї справи!

 118. Вітаю. Хотіла б залишити свій відгук про Автошколу “7777”, так як від самого навчання в школі, набуття навичок та знань дуже задоволена:)) Інструктора дуже терпеливі, відповідальні та чуйні. Викладення інформації максимально зрозуміле. Також, хочу відмітити, що це сучасна автошкола, в якій дуже комфортно і затишно, що досить важливо, хороше місцезнаходження і автомобілі, на яких зручно навчатись вождінню. Хотіла б дуже подякувати Вам, за витримку, професіоналізм та відношення. Школа просто супер, рекомендую.

 119. Ольга

  Доброго дня, Навчалась в автошколі “7777”. Осталася дуже задоволена і рада що вибрала саме цю школу.Процес підготовки водіїв побудовано на високому та професійному рівні – все доступно і зрозуміло. Викладачі та інструктора майстри своєї справи!!!
  Дякую всім працівникам автошколи. Бажаю процвітання та гідних учнів! Рекомендую цю школу.

 120. Елена Горбачева

  Автошкола «7777» – это автошкола с качественным обучением! Весь автопарк состоит из хороших машинок Renault – а не старых, расшатанных авто. Администрация-все вежливы, готовы помочь, настроить, что все получиться! Также "в плюс" то, что нет никаких неожиданностей в оплате за обучение – удобная оплата частями, все оговаривается заранее. Так же можно выбрать график занятий. Я занималась в дневной группе, так как у меня маленький ребенок Лекции по ПДД (с Владимиром, который все доходчиво объясняет и расставляет все по полочкам) проходят в хорошо освещенной, уютной аудитории с кондиционером (что ооочень много значит в летний жаркий период).
  Особое восхищение хочу выразить по поводу инструктора по вождению. Изначально для меня было важно, кто это будет. Я выбрала женщину – Инну Борисовну – с уверенностью могу сказать я очень рада, что попала к такому инструктору- к невероятно терпеливой, уравновешенной, с железными нервами (Не могу сказать, что у меня все сразу получалось). Инна Борисовна смогла придать мне уверенности за рулем, а не теряться при каждом сигнале водителей, преодолеть психологический барьер при выезде на оживленные дороги города – ведь я училась ездить с «нуля»!
  PS Муж, очень доволен моими успехами

 121. Наталия Маскевич

  Огромное спасибо автошколе "7777" за обучение! Моя мечта сбылась!
  Всё было замечательно!
  Преподаватель по теории Владимир Станиславович, действительно, знаток своего дела. Качество подаваемого материала было просто на высоте. Он помогал нам освоить специфику и логику движения на дороге и взаимоотношения между всеми участниками дорожного движения, на примерах, схемах, рисунках. Пока были на карантине, давались видео уроки, которые очень хорошо помогли в изучении ПДД. Поэтому, теорию сдала с первого раза.
  Отдельное спасибо, моему инструктору – Александру Петровичу!
  С ним чувствуешь себя уверенно на дороге, к каждому ученику у него индивидуальный подход, очень ответственно относится к их обучению, поддерживает и переживает на экзаменах. Спасибо Вам большое за терпение, выдержку, юмор, простоту в общении и за массу полезных советов! Благодаря Вам, практику сдала, тоже, с первого раза.
  Очень хорошая автошкола! Рекомендую!

 122. Ксенія

  Навчалася у цій автошколі 2 роки назад! Шукала найкращу автошколу у Вінниці, після закінчення рекомендую усім хто хоче навчитися їздити за кермом. Адже саме у цій автошколі викладають досвідчені викладачі які зацікавлені у вивчені вами матеріалу , щоб ви не тільки здали екзамен ,а й добре володіли теоретичними знаннями. Теорію розбирали дуже детально та зрозуміло , а якщо хтось щось не зрозумів без проблем повторювали по декілька разів.
  Особливо безмежно дякую Олександру Петровичу інструктору по практичній частині навчання !! Для мене це найголовніша людина від якої залежить ваше подальше вміння водити автомобіль. Якщо Ви хочете класно і впевнено почувати себе на дорозі та їздити в задоволення, вам до Олександра Петровича !!! Під час наших занять він зарекомендував себе як досвідчений викладач, терпеливий, урівноважений та спокійний що не мало важливо !! Він дуже відповідально ставиться до навчання та знайде підхід до кожного учня . Я рада що він навчив мене швидко реагувати на дорозі і приймати правильні рішення. Хто в нього навчається практику здають 100% всі . Я відразу після навчання сіла за кермо і було відчуття що проїздила вже не один рік, тепер відчуваю себе впевнено та цілком задоволена що навчалася саме в цій автошколі ))) Рекомендую !!! Дуже хороша автошкола !! Рекомендую !!

  • Наконец-то получила права ,в связи з карантином здача немного отложилась,но благодаря инструктору Виталию Викторовичу все прошло отлично.Отличная автошкола ,с хорошими машинами,и хорошим терпеливым отношением к учащимся.

 123. Добрый день , училась в автошколе «7777», довольна обучением и автошколой. Хорошие инструктора, что с теории Олег Анатольевич. Что с вождения Виталий Викторович хорошо объяснял и показывал как правильно управлять автомобилем. Автошкола отличная , буду советовать . Обучают хорошо , автомобили тоже в отличном состоянии. Спасибо большое за обучение и Ваш труд)

 124. Проходжу навчання в автошколі "7777" все на вищому рівні.Викладачі привітні , все ясно та доступно пояснюють. Водінню мене вчить інструктор Інна Борисівна. Такої привітної людини я ще в житті не зустрічала. Вона водінню може навчити любого. Після занять з нею, в тебе залишається гарний настрій на весь день. Кожне заняття проходить так легко, що не помічаєш як швидко лине час. Все супер! Рекомендую!!!!!!

 125. Мирослава Совинская

  Автошкола "7777" дійсно є лідером. Вдячна колективу даного закладу за якісну підготовку, чудовий курс лекцій. Окреме дякую викладачу Володимиру Станіславовичу,який зі своїм підходом до навчання був на висоті. Таких доступних пояснень не отримувала навіть в шкільні роки. Також інструктор з водіння Олександр Петрович просто профі. Раджу всім. Завдяки йому навчилась їздити з нуля. І не просто їздити, а також читати дорожню обстановку і розуміти що ти робиш за кермом. Ви найкращі. Педагогами не стають, а народжуються. Щиро рада,що потрапила в "надійні руки". Процвітання автошколі, а викладачам та інструкторам-тямущих учнів та терпіння.

 126. Максим

  Большое спасибо автошколе 7777 за предоставленные знания по теории и практике вождения автомобиля.Занятия проходили в дружеской непринуждённой обстановке. Теория преподавалась доступным языком. Если что либо было непонятно,можно было задать вопрос и получить на него исчерпывающий ответ. Отдельное спасибо инструктору по вождению Сергею Эдуардовичу. Сама судьба послала мне этого толкового мастера своего дела. Я,ничего не понимающий в автомобиле и вождении,за короткий срок благодаря ему приобрел бесценные знания и уверенность в вождении автомобиля. Сергей Эдуардович большое вам спасибо и привет от Максима.

 127. Ольга

  Рік тому навчалася в автошколі “7777”
  Враження найкращі. Дякую Володимиру Станіславовичу за 100 разів пояснені правила, Віталію Петровичу за залізні нерви при навчанні водінню, Інні Борисівні за “автомат” і загальні поради і Станіславу Володимировичу за загальну підтримку і категорію “А”).На мою думку – якщо відходити всі заняття і уважно слухати викладачів, то не здати, мабуть, не можливо.

 128. Ольга Карпенко

  Найкращі враження. Всі іспити здала з першого разу завдяки грамотному і зрозумілому поясненню. Дуже вдячна всім викладачам. Навчали не для "корочки", після здачі одразу можна було виїжджати і бути повноцінним учасником дорожнього руху.

 129. Evelina Gorbachova

  Давно мечтала сесть за руль автомобиля, и вот, моя мечта осуществилась, как только я попала в автошколу "7777". Знаете, самое То – в автошколе очень гибкое расписание, что не менее важно для студента (+ скидки для студентов), доступно и понятно преподают теорию, аудитория просторная и оснащена современной техникой, так же табличками со знаками и т.д. Автопарк у "7777" хороший, машинки все новые, ухоженные и всегда чистые, приятно находится в салоне. Хотела бы поблагодарить Инну Борисовну – инструктор по вождению, очень приятная, терпеливая и спокойная, все расскажет и поможет.
  Если вы будите выбирать автошколу, то я очень советую "7777" , вперед за мечтой!

 130. Inessa Inna

  Здравствуйте. Хочу выразить благодарность автошколе 7777 за предоставленные теоретические знания, а также огромное спасибо за практические занятия инструктору- Соболевскому Виталию Викторовичу. Лучший инструктор, который может подобрать подход к любому ученику и на доступном языке, в дружелюбной обстановке, коротко и понятно донести информацию по вождению. Вообщем, профессионал своего дела,спасибо)

 131. Олена

  Ось і закінчилось моє навчання в автошколі 7777, хочу подякувати викладачам та інструкторам, ви великі молодці, ваша автошкола найкраща:+1:🏽:heart_eyes:Я не з тих, кому водіння давалось легко, але ви зуміли навчити, з кожним заняттям страх потроху зникав. Я рада, що наважилась на цей крок, і як результат отримала омріяні права

 132. Екатерина Ефременюк

  Хочу отметить коллектив автошколы 7777 по ул.Киевской 104.Вы супер!!Ни разу ни пожалела,что пошла учиться сюда.Администрация очень вежливая и отзывчивая!
  Также,хочу выразить благодарность Владимиру Станиславовичу за интересные и легко доступные часы теории,которые помогли сдать экзамен на все 100%.
  Но самый главный человек который проводит тебя в мир водителей,помогая преодолеть страх о дороге-это инструктор с вождения!!
  АЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ, замечательный человек,лучший психолог,профессионал своего дела,отлично обучает тонкости вождения с нуля,всегда вселяя больше уверенности в себе!!
  Каждый раз садясь в машину видно что поддерживается чистота в салоне…
  Александр Петрович ответственно подходит к вашему обучению,поддерживает вас на сдачи экзамена)
  Рекомендую всем попасть к такому терпеливому и понимающему инструктору!!!
  СПАСИБО школе за Профессионалов, которые работают на качество и дают реальные знания и навыки каждому кто хочет этому научиться!!!!

 133. Катерина Ляшко

  Хочу виразити вдячність усьому колективу автошколи 7777!!! Потрапивши в автошколу, першою мене привітно зустріла адміністратор Алла Миколаївна, яка залюбки розповіла про всі переваги автошколи, а також підтримувала впродовж усього навчання! Знання з теорії допоміг отримати викладач Володимир Станіславович, який завжди доступно пояснював ПДР, та ділився корисним життєвим досвідом! Окреме величезне спасибі моєму інструктору – Олександру Петровичу! За його професіоналізм, підтримку, та чудове ставлення як до рідної дитини!
  Завдяки знанням та навичкам отриманих під час навчання, мені вдалось з перших спроб здати іспити з теорії та практики.
  Автошкола 7777 – це велика дружня родина, яка допомогла здійснити мою мрію дитинства, за що я всім безмежно вдячна!!!

 134. Максим

  Дякую за якісне навчання автоводінню, завдяки сучасним методикам навчання, висококваліфікованим викладачам зумів отримати водійські права. Найкраща Автошкола 7777, рекомендую!

 135. Іванка

  Чудова автошкола! Якщо ви хочете дійсно навчитись водити авто та знати всі правила дорожнього руху, то вам сюди. Дякую вам за здійснення мрії, керувати автомобілем!

 136. Автошкола сууупер.Інструктор по водінню Соболевський Віталій Вікторович найкращий.Рекомендую.
  Олег Анатолійович-теорія,сууупер.
  Хто тут навчатиметься непошкодує😊

 137. Вікторія

  Навчалася у «сімках» з травня 2020 року. За цей період реально навчилася водити авто! Завдяки чудовому викладачу легко освоїла теорію. Інструктор з водіння взагалі вразив терпінням, розумінням та толерантністю; своїм відповідальним ставленням до роботи навчив не боятися керма, не лякати оточуючих та не порушувати ПДР! Олександре Петровичу, Вам окремий респект!!! Рекомедую автошколу як найкращу у Вінниці!!! P.S. Права отримала без будь-яких проблем!!!

 138. Вероніка

  Навчалась в автошколі 7777, з липня місяця 2020 р.
  Інструктор по водінню Соболевський Віталій Вікторович , хочу окремо йому подякувати за навчання, дуже важко навчити людину з 0 , він вразив своїм терпінням, толерантним відношенням, досить висококваліфікований викладач, порадили його мені учні, які випустились з автошколи , я вдячна, що до нього потрапила, рекомендую автошколу і інструктора🙂
  Також вдячна викладачу по теорії Володимиру Станіславовичу👍

 139. Доброго дня , хочу подякувати автошколі 7777 по Вул Баженова 34. А особливо інструкторові Соболівському Віталію Вікторовичу ! Який вміло і вправно виконував свої посадові обов’язки , старанно навчав і пояснював необхідну інформацію , яка безпосередньо буде використовуватись під час водіння. За його професіоналізм, підтримку, та чудове ставлення! Завдяки знанням та навичкам отриманих під час навчання, мені вдалось з перших спроб здати іспити з теорії та практики.! Дякую Вам вельма Шановний Віталій Вікторович !

 140. Наталия

  Хорошая автошкола , приятные сотрудники. К теории вопросов нет , все рассжевали как нужно. Практику вел Александр Петрович , строгий но справедливый , и как человек – мировой мужчина !

 141. Ірина

  Рекомендую автошколу «7777» – це найкраща школа для майбутніх водіїв! Хочу подякувати всій команді автошколи за гарне ставлення та професійне навчання як теорії, так і практики! Дякую Володимиру Станіславовичу, теорію викладав якісно та зрозуміло! Особливу вдячність висловлюю своєму інструкторові, Інні Борисівні за професіоналізм, уважність, за вміння пояснити та навчити всього, що потрібно для водіння автомобіля! Все супер! Дякую!

 142. Здраствуйте 7777. Хочу залишити подяку цьому чудовому колективу та відмітити такі моменти: якщо у вас гнучкий графік роботи, малі діти і особисті фобії то з 7777 ви усе подолаєте. Велика вдячність інструктору з водіння Інні Борисівні, за її терпіння, вміння пояснити та донести усі моменти на дорозі, способи паркування та вільного керування автомобілем. Саме цей інструктор знайде підхід до Вас особисто і після такого навчання немає страху та невпевненості. Окреме дякую викладачу з теорії Володимиру Станіславовичу-Ви серце автошколи. ❤️

 143. Таня Петренко

  Автошкола 7777 – це велика дружня родина. Висловлюю вдячність усьому колективу автошколи 7777. Ви – справжні професіонали. В першу чергу хочу висловити слова подяки керівнику Станіславу Володимировичу за прекрасний колектив, який у Вас працює. Окрема подяка професіоналу своєї справи Аллі Миколаївні. Яка доступно і зрозуміло розповіла про всі переваги автошколи 7777. Ця привітна людина на всі ваші запитання надасть кваліфіковану відповідь. Велике дякую Володимиру Станіславовичу за теоретичні знання, за доступне пояснення. Особлива подяка інструктору Інні Борисівні за чудові уроки водіння. Дякую Вам величезне за практичні знання, які Ви доступно і талановито передаєте нам. Окреме спасибі Вам за ваш м’який характер, за безмежне терпіння, за підтримку, за заохочення, за вміння настроїти на позитив, за гарний настрій, за впевненість за кермом автомобіля. Ваші практичні заняття завжди хотілося відвідувати. Дякую Вам за веселі і легкодоступні практичні заняття. Інна Борисівна – інструктор від Бога! Інна Борисівна – Ви найкращі. Щиро Вам дякую! Усьому колективу автошколи 7777 бажаю міцного здоров’я, професійного зростання та розвитку.

 144. Єлизавета

  Хочу залишити свій відгук про автошколу 7777. Перш за все, хочу висловити безмежну вдячність колективу цієї автошколи, було дуже приємно мати справу з такими надзвичайними людьми. Окремо хочу подякувати інструктору по водінню – Інні Борисівні. Це дійсно майстер своєї справи, та людина, яка віданна своїй роботі на всі сто відсотків. Дякую вам, за терпіння, вимогливість та чудовим навичкам водіння. Ви – талант 🥰 також вдячна Володимиру Станіславовичу за надані теоритичні знання, які були донесенні легко та доступно і зрозумілі кожним учнем автошколи 7777.
  Ще раз дякую !❤️

 145. Екатерина Чёрная

  Доброго дня! Хочу висловити подяку автошколі 7777, а особливо Соболівському Віталію Вікторовичу, який з індивідуальним підходом ставиться до кожного свого студента, з неймовірною витримкою та спокійністю пояснює матеріал та навчає водінню. Дякую вам за знання, якими я тепер володію, за терпіння та за гарний настійно на кожному практичному занятті. Завдяки вам у мене тепер є впевненість у собі на дорозі. Щиро дякую вам та всьому колективу автошколи😘

 146. Олена

  Хочу подякувати викладачам та інструктору за навчання в автошколі «7777». Ви проявили великий професіоналізм, уважність і готовність йти на зустріч у вирішенні будь-яких питань.

 147. Дуже дякую вам. Навчатися було дуже цікаво і легко. Уроки з водіння, завдяки витримці інструктора, допомогли мені набути практичних навичок і самостійно здати екзамен.

 148. Ольга

  дякую автошколі 7777 за професіоналізм, за вміння навчати, за допомогу та підтримку під час навчання, завдяки Вам я переборола свої страхи, отримала гарні враження та знання.

 149. Альона

  Лучшая автошкола! Рекомендую! И самый лучший инструктор по вождению – Инна Борисовна!!!

 150. Я дуже рада, що навчалась саме в автошколі «7777», адже саме тут прекрасна , дуже приємна у спілкуванні адміністрація(відповідали на усі питання та підтримували), найкращий викладач з теорії – Володимир Станіславович, який дуже доступно пояснює та завжди відповість навіть на 100 ваших однакових запитань)) Величезне дякую моєму інструктору з водіння – Олександру Петровичу, який навчив мене вільно володіти автомобілем з нуля і головне допоміг не боятися дороги) За усі години водіння я і не думала, що можу досягти такого результату😀Здала обидва іспити саме з першої спроби! Тому щиро рекомендую навчатись саме в цій автошколі і навчатись водінню саме в Олександра Петровича!

 151. Олександр

  В автошколі 7777 працюють гарні викладачі та інструктора, навчатися в них одне задоволення, завдяки їм все здав сам і з першого разу. Рекомендую👍🏽

 152. Дмитро

  Чудова автошкола, дуже цікаво і легко навчатись. Найкращий викладач з теорії – Володимир Станіславович (якісно і доступно все пояснює). Велике дякую найкращим інструкторам – Олександру Петровичу, який навчить володіти автомобілем та не боятися дороги , а також Інні Борисівні за її терпіння і чудове пояснення помилок .

 153. Олена

  Хочу поділитись враженнями від першої в своєму житті поїздки за кермом: завдяки чудовому інструктору СЕРГІЮ ЕДУАРДОВИЧУ я почувалась на дорозі впевнено. Він чудовий вчитель, докладно усе пояснив мені, жінці 38 років, яка жодного разу ще не керувала транспортним засобом. Він терплячий, що надзвичайно важливо, коли ти тільки вчишся, з почуттям гумору, що допомагає розрядити атмосферу, коли ти хвилюєшся, а його ВМІННЯ НАВЧИТИ, і це найголовніше, я оцінила уже навіть на цьому першому уроці! Рекомендую і автошколу і чудового інструктора

 154. Михайло

  Дуже хороші і теплі спогади про автошколу 7777. Мені здається ніде б не змогли б мене навчити водінню краще, ніж тут! Тут працюють справжні професіонали, завдяки їх професіоналізму, як по теорії так і з практики, ви отримаєте хороші знання.

  • Зарицкая Дар'я

   Дуже вдячна автошколі 7777, все було на вищому рівні!
   Особлива вдячність інструктору з водіння Олександру Пертровичу!
   Викладачу з теорії Володимиру Станіславовичу!
   І вашому колективу!
   Дякую❤️

 155. Вадим

  Прекрасная автошкола, всё на высшем уровне.
  Отдельное спасибо, примерному инструктору- ТЕГИПКО ОЛЕКСАНДРУ ПЕТРОВИЧУ !!

 156. Ярослав

  Хороша автошкола з прекрасними викладачами та інструкторами, які добре навчають правилам та керуванню автомобілем.

 157. Олександр

  Спасибо автошколе 7777 за знания, которые мне здесь дали. Преподаватели замечательные, отношение к ученикам лояльное, с пониманием относятся к любым возникших проблем

 158. Дарина

  Рекомендую автошколу 7777 для отримання хороших знань та практики у водінні автомобілем) Особисто я, залишилася задоволена роботою колективу.

 159. Олеся

  Автошкола має безліч переваг, на що я звернула особливу увагу це на автопарк 👍🏽 Тут знайдуть підхід до кожного, якість знань гарантують. Однозначно рекомендую!!!

 160. Віктор

  Дуже дякую Вам за приділений час та якісне навчання! Залишився дуже задоволеним, сподобалися викладачі, з ними легко та комфортно працювати, вони переживали за кожного учня, перевіряди д.з., проходили всі теми уроків на тестах, подача інформації на вищому рівні. Дякую Віталію Вікторовичу за практичні уроки водіння!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *