Відгуки

51 comments

 1. Ящук Таня

  Навчалась в автошколі “7777”. Процес підготовки водіїв побудовано на високому та професійному рівні – все доступно і зрозуміло. Викладачі та інструктора майстри своєї справи!!!
  Особлива вдячність викладачу теорії Павлюку Володимиру Станіславовичу та інструктору з водіння Давидюку Віталію Петровичу. Дякую вам. Бажаю процвітання та гідних учнів!

 2. Марина

  Школа просто на найвищому рівні!!!За менш як 1,5 місяця я навчилась ПДР до найменших деталей (кожне буквально розжовують і демонструють “на пальцях”) і навчилась правильно водити машину, (це коли екзамен здаєш з першого разу і сам)=) Дякую інструктору Руслану Володимировичу за колосальні працю і терпіння і Володимиру Станіславовичу за грунтовні знання і бажання навчити! Ви THE BEST!!!

 3. Оксана

  Навчалась в школі “7777”. Навчання на найвищому рівні. Вся наша група здала з першого разу завдяки двом викладачам: викладач з теорії – Володимир Станіславович та викладач з практики – Віталій Вікторович. Обидва викладачі фахівці найвищого класу. Володимир Станіславович доступно та детально викладає правила дорожнього руху. А Віталій Вікторович з перших занять навчив навикам керування ТЗ.
  Велика подяка автошколі “7777”!

 4. Наталія

  Закінчила навчання в автошколі “7777” і дуже цим задоволена! Все завдяки чудовим викладачам, які є професіоналами у своїй справі. У автошколі помірковані ціни, відповідна якість, зручне місцерозташування, приємна атмосфера.
  Дуже дякую!

 5. Андрій

  Навчався в автошколі на Київській, 104 “7777” категорії B, C. Дуже сподобалось. Доступно викладають правила дорожнього руху та інструктора професійно навчають водінню. Отримав від навчання море позитивних емоцій. Рекомендую іншим.

 6. Отличная школа, хорошие преподаватели, особый респект инструктору по практическому вождению Соболевской Инне!

 7. Ігорь

  Навчався в автошколі «7777» на Київській 104,на категорію В,дуже задоволений,рекомендую всім!

 8. Я закінчив навчання в автошколі “7777″. Навчання на найвищому рівні. Вся наша група здала з першого разу завдяки двом викладачам: викладач з теорії – Володимир Станіславович та викладач з практики – Віталій Вікторович. Обидва викладачі фахівці найвищого класу. Володимир Станіславович доступно та детально викладає правила дорожнього руху. А Віталій Вікторович з перших занять навчив навикам керування ТЗ.
  Велика подяка автошколі “7777″! Рекомендую.

 9. Дмитрий

  Хорошая автошкола! Теория проходила на ура, преподаватель Владимир Станиславович относится к тем людям, которые любят свою работу, и действительно желает чему-то научить. Касательно вождения – лично у меня было несколько нюансов, которые заставляли понервничать, но это были стечения обстоятельств, которые со временем решались и корректировались в мою пользу. Отдельное спасибо директору автошколы – очень приятный и отзывчивый человек. И вообще коллектив администраторов и преподавателей очень приятный. Спасибо за знания!

 10. Навчався у автошколі «7777» Дуже і дуже всім задоволений. Все доступно пояснюють. Теорію викладають максимально доступно навіть для тих хто не мав ніколи поняття про автомобіль, і що з ним звязано. Ніколи не їздив і не пробував на автомобілі, сів перший раз за кермо тут. Через 7 занять я вільно володів автомобілем. Рекомендую всім автошколу «7777», не пожалкуєте.

 11. Маріанна

  Закінчила навчання в автошколі «7777». Неймовірно вдячна викладачу з теорії – Володимиру Станіславовичу, завдяки якому я мала змогу досконально підготуватись до державного іспиту, а також отримати теоретияні знання щодо ПДР. Також хочу подякувати найкращому інструктору з водіння – Олександру Петровичу. Завдяки йому я отримала навички водіння на все життя. Зручний графік занять, доступне пояснення матеріалу, вільний доступ до самостійного відпрацювання в навчальному кабінеті, зручне місце розташування, привітний колектив та чудова робоча атмосфера. Від навчання у автошколі»7777» отримала не лише чудові знання, але й багато гарних емоцій. Тішусь, що обрала саме цю автошколу, тому рекомендую іншим!
  Ще раз дякую, Ви найкращі!

 12. Вероника

  Закінчила автошколу 7777. Дуже сподобалось навчання , викладачі професіонали у своїй праці . Рекомендую !

 13. Иринна

  Отличная автошкола 7777. Всё понравилось , всё было на вищем уровне !

 14. Вадім

  Навчався в автошколі «7777». Все сподобалось, був задоволений. Отримав усі знання, які на сьогоднішній день використовую на дорозі.
  Найкраща школа рекомендую усім!!!

 15. Хочу выразить огромнейшую благодарность всему коллективу автошколы 7777, по ул.Киевская,104!Здесь работают настоящие профессионалы своего дела!Обучаясь в этой автошколе,вы в совершенстве овладеете всеми теоретическими аспектами,благодаря замечательному преподавателю Владимиру Станиславовичу,который найдёт индивидуальный подход к каждому ученику!Отдельная благодарность автоинструктору – Александру Петровичу!Ас своего дела и просто замечательный человек!После его подготовки, вы на все 100% сможете ездить на своём автомобиле и быть уверенным водителем!
  Я очень рада что выбрала именно эту школу!
  Всем рекомендую!!!

 16. Надія

  Закінчила навчання в автошколі 7777 велике дякую за знання з теорії які я отримала. Володимиру Станіславовичу який доступно пояснює усі теми. Та велике дякую Сергію Едуардовичу який доклав великих зусиль щоб я навчилась водіню . Доказом того що автошкола найкраща є посвідчення водія якерівництвом я отримала….. Школа найкраща, ціна навчання доступна атмосфера чудова.
  Рекомендую всім

 17. Антон

  Спасибо автошколе “7777” за полученные знания и хорошее обучение. Буду всем рекомендовать вашу школу!

 18. Алина

  Училась в автошколе “7777”, ул. Баженова. Автошкола СУПЕР, преподаватели на высоком уровне… Инструктор по вождению Соболевский Виталий Викторович – это инструктор от Бога…научил нормально ездить с полного “0”, (экзамен сдала с первого раза)). Объясняет лаконично без “воды”, все по факту, одним словом – профессионал своего дела.

 19. Анастасія

  Рекомендую всім автошколу “7777”! Тут працюють справжні професіонали. Все дуже круто, дякую!

 20. Ірина Тимофієва

  Хочу подякувати всьому колективу автошколи 7777 по вулиці Київська 104. Люди, які знають свою справу, високий рівень підготовки, як теорії так і практики. Індивідуальні підходи, до учнів, на всі ваші запитання Ви отримаєте кваліфіковані відповіді, завдяки Володимиру Станіславовичу. Особлива подяка інструктору – Віталію Петровичу, за терпіння і наполегливість, професіонал високого рівня. І взагалі дуже дружній колектив. Рекомендую автошколу для навчання.

 21. Ольга Сергіївна

  Мені 56 років. Життєва необхідність змусила мене піти в автошколу для того, щоб навчитись керувати автомобілем. Я розуміла, що з моїм віком це пізно, але я пішла. Як не дивно, теорія давалась мені дуже легко. Володимир Станіславович доносив інформацію зрозуміло та просто. Проблеми в мене почались на практичному водінні. Пройшовши 15 водінь, в мене була думка залишити автошколу, тому що це не моє. Але працівники школи наполягли, що в мене все вийде, і коли я йшла на екзамен здавати іспит, я пройшла 42 водіння. Теоретичний іспит здала з першого разу, а практичне водіння не здала. Але в колективі на цей момент з’явилась Соболевська Інна, жінка-інструктор. Інструктор від Бога! Після 4-ох занять з Інною я успішно здала практичний іспит. Хто, як не жінка, зрозуміє жінку. Я вам усім рекомендую автошколу “7777”, а жінкам – інструктора Соболевську Інну! Дякую!

 22. Альона

  Нещодавно закінчила навчання у автошколі на Київській. Автошкола чудова, хто хоче навчитися кермувати Вам саме сюди. Відношення до учнів неймовірне разом з Вами від самого початку і до самого кінця, переживають за кожного. Особлива подяка викладачу теорії Володимиру Станіславовичу, він може навчити навіть того хто нічого не розуміє.І нарешті практичні заняття Віталій Петрович Ви кращий неймовірне терпіння, індивідуальний підхід до кожного учня, професіоналізм це риси саме цього майстра. Дякую Вам і бажаю довгого процвітання автошколі 7777.Якщо хтось ще вагається, яку автошколу обрати, то з впевненістю можу сказати якщо ви хочете навчитися, а не просто мати посвідчення то Вам СЮДИ!

  • Альона

   Хочу доповнити свій відгук. Нещодавно отримала машину з коробкою автомат, відповідно вирішила взяти кілька занять так як навчалася на механіці. Інна Борисівна дякую Вам за ці чудові уроки. За три заняття я здобула ще більше впевненості. Усім хто буде керувати автомобілем з автоматичною коробкою передач дуже раджу до Інни Борисівни, це викладач який допоможе закріпити теорію на практиці.

 23. Марія

  Нещодавно закінчила автошколу. Дуже задоволена викладачами, завдяки яким здала іспит та водіння з першого разу! Атмосфера в атошколі приємна та дружня, наша група була як одна сім’я. Дякую усім за чудово проведений час!

 24. Лариса Боровська

  Сьогодні здійснилася моя мрія! Я отримала посвідчення водія! Дуже вдячна інструктору з водіння Віталію Вікторовичу Соболевському та Інні Борисівні Соболевській! Дякую за Вашу витримку та залізні нерви! Ви здійснили неймовірне! Ви навчили мене навичкам водіння на самому найвищому рівні! Дуже Вам вдячна!

 25. Лариса Боровська

  Окрема подяка нашому викладачу ПДР Олегу Анатолійовичу Мельнику! Ви донесли до нас ПДР доступно і зрозуміло! Завдяки Вам, я здала теорію з першого разу!

 26. Едуард

  Хочу порадити вам автошколу “7777′
  Все на вищому рівні,за час мого навчання жодної притензії,конфлікта не було.
  Хочу подякувати Балтремус Сергію Едуардовичу,інстуктору з водіння,майстер свої справи,практичні заняття проводились в чудовій атмосфері що сприяло і заохочувало схвачувати все нальоту!!!Дуже вам раджу його,не пожалкуєте!!
  Також неможу промовчати про викладача теорії Павлюк Володимир Станіславович,теоритичний курс був дуже цікавим,викладач доступно пояснював все,при потребності повертався до будь якої теми,викладався на всі 100)))
  Та й в загалі весь персонал чудовий,з такими людьми приємно мати справу!головне мати бажання чомусь навчитися!!!!

 27. Нещодавно закінчила автошколу на 7777, що на Київській, 104. Залишилась задоволеною, навчання на дуже високому рівні! Особлива подяка викладачу з водіння Балтремусу Єдуарду Сергійовичу, який навчив мене впевнено водити автомобіль. Рекомендую!

 28. Мирослава

  Дуже прекрасна школа! Все чудово. Окрема подяка керівництву, що роблять знижку для жителів смт. Стрижавка. Всім жителям Стрижавки та Вінницького району рекомендую дану автошколу!

 29. Василій

  Я також вдячний за знижку в автошколі “7777” для жителів Вінницького району, так як я проживаю в Лавривці! Це для мене було визначальним фактором, в яку піти школу. Я не помилився. Дякую!

 30. Александр

  Хорошая автошкола! Порадовала адекватность преподавателей, отличное состояние машин и удобное месторасположение. Своей цели добился.

 31. Вася з Тяжилова

  Хочу поділитись впєчатлєніями, автошкола “7777” на Тяжилові правда крута і реально класний колектив. Приходьте, не жлобіться, воно того стоє!

 32. Артур

  Дуже задоволений автошколою “7777” завдяки знанням та гарно проведений час під час навчання!

 33. В цій автошколі все ок!!!

 34. Маріна Л.

  Нещодавно закінчила навчання в автошколі “7777”. Здійснилася моя давня мрія-я стала водієм!
  Колектив автошколи надзвичайний! Команда професіоналів,в якій всі знаходяться на своєму місці.В школі панує тепла і дружня атмосфера. Окреме дякую викладачу теорії Володимиру Станіславовичу! Який буквально нас видресирував в хорошому значенні. Правила пояснює просто і дуже доступно. На здачі тестів переживає та підтримує, як рідний батько)))

 35. Наталія

  Навчанням задоволена. Рекомендую

 36. Петро

  Довго збирався піти навчатись, але не помилився! За короткий час навчили, показали, роз’яснили. Гарні машини, інструктора професіонали. Я не розчарувався!

 37. Анатолій

  Автошкола “7777”- Ви справжні професіонали !!!Окреме дякую викладачу теорії Володимиру Станіславовичу! А також Олександру Петровичу інструктуру з пратктичного водіння рекомендую!!!

 38. Вячеслав

  Всім рекомендую автошколу “7777”! Висококваліфіковані викладачі, затишне приміщення, помірні ціни! Дуже всім дякую!

 39. Хороша автошкола, грамотні викладачі. Рекомендую!

 40. Володимир

  Очень хорошая автошкола, рекомендую

 41. Володимир

  Навчався категорії С. Їздив на ГАЗончику. Тяжко крутити руля, жарко в машині, але коли сів на іномарку, почувствовавЮ що їзжу на легковому автомобілі. Так що дуже радий, що пройшов курс молодого бійця на ГАЗоні. Після нього ти стаєш справжнім професіоналом і будеш їздити на всіх грузових автомобілях. Задоволений інструктором (простий дядько) та викладачем. На любе запитання в нього є відповідь. Якщо хочете стати професійним водієм – йдіть в автошколу “7777”.

 42. Всім привіт 🙋 Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові 👌
  Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання 👌
  Особливо велика вдячність моєму інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу Ви найкращий у своїй діяльності 🔥
  Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу 👌

 43. Всім привіт 🙋 Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові 👌
  Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання 👌
  Особливо велика вдячність моєму інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу Ви найкращий у своїй діяльності 🔥👌🤗🔥
  Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу 👌

 44. Наталія

  Щойно закінчила автошколу 7777, дуже задоволена навчанням. Іспит з практичного водіння здала з першого разу, хоча хвилювалась що на автодромі зявилися нові елементи, а на підготовку до іспиту було мало часу. Але завдяки професійному відношенню інструктора все виявилось легко та зрозуміло. Також дуже приємно, що під час оновлення автодрому в роботі приймали участь не лише інстурктора, а і керівництво автошколи!!!!!

 45. Олена

  Всім привіт! Хочу подякувати автошколі 7777 за здобуті знання та практичні навики. Рекомендую всім!!!

 46. Отличная автошкола ! На днях закончил экзамен. Приятные люди там работают, благодарствие отмечаю Сергею Эдуардовичу , моего инструктора. Мастерски меня подготовил, классный мужик!

 47. Очень благодарен автошколе 7777 за знания и навыки. Все учителя очень классные!!! Спасибо

 48. Олександр Бойко

  Класна автошкола, рекомендую всім! Тут вам не просто будуть викладати матеріал, а дійсно навчати. Коли потрібно то і по декілька разів одне й те саме пояснювати будуть.

 49. Очень крутая автошкола, все преподаватели мастера своего дела. Особая благодарность Виталию Викторовичу за все практические занятия!

 50. Привіт. Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові. Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання. Я дуже вдячний моєму інструктору Інні Борисівні Соболевській.Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу. Команда професіоналів,в якій всі знаходяться на своєму місці.В школі панує тепла і дружня атмосфера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *