Відгуки

78 comments

 1. Ящук Таня

  Навчалась в автошколі “7777”. Процес підготовки водіїв побудовано на високому та професійному рівні – все доступно і зрозуміло. Викладачі та інструктора майстри своєї справи!!!
  Особлива вдячність викладачу теорії Павлюку Володимиру Станіславовичу та інструктору з водіння Давидюку Віталію Петровичу. Дякую вам. Бажаю процвітання та гідних учнів!

 2. Марина

  Школа просто на найвищому рівні!!!За менш як 1,5 місяця я навчилась ПДР до найменших деталей (кожне буквально розжовують і демонструють “на пальцях”) і навчилась правильно водити машину, (це коли екзамен здаєш з першого разу і сам)=) Дякую інструктору Руслану Володимировичу за колосальні працю і терпіння і Володимиру Станіславовичу за грунтовні знання і бажання навчити! Ви THE BEST!!!

 3. Оксана

  Навчалась в школі “7777”. Навчання на найвищому рівні. Вся наша група здала з першого разу завдяки двом викладачам: викладач з теорії – Володимир Станіславович та викладач з практики – Віталій Вікторович. Обидва викладачі фахівці найвищого класу. Володимир Станіславович доступно та детально викладає правила дорожнього руху. А Віталій Вікторович з перших занять навчив навикам керування ТЗ.
  Велика подяка автошколі “7777”!

 4. Наталія

  Закінчила навчання в автошколі “7777” і дуже цим задоволена! Все завдяки чудовим викладачам, які є професіоналами у своїй справі. У автошколі помірковані ціни, відповідна якість, зручне місцерозташування, приємна атмосфера.
  Дуже дякую!

 5. Андрій

  Навчався в автошколі на Київській, 104 “7777” категорії B, C. Дуже сподобалось. Доступно викладають правила дорожнього руху та інструктора професійно навчають водінню. Отримав від навчання море позитивних емоцій. Рекомендую іншим.

 6. Отличная школа, хорошие преподаватели, особый респект инструктору по практическому вождению Соболевской Инне!

 7. Ігорь

  Навчався в автошколі «7777» на Київській 104,на категорію В,дуже задоволений,рекомендую всім!

 8. Я закінчив навчання в автошколі “7777″. Навчання на найвищому рівні. Вся наша група здала з першого разу завдяки двом викладачам: викладач з теорії – Володимир Станіславович та викладач з практики – Віталій Вікторович. Обидва викладачі фахівці найвищого класу. Володимир Станіславович доступно та детально викладає правила дорожнього руху. А Віталій Вікторович з перших занять навчив навикам керування ТЗ.
  Велика подяка автошколі “7777″! Рекомендую.

 9. Дмитрий

  Хорошая автошкола! Теория проходила на ура, преподаватель Владимир Станиславович относится к тем людям, которые любят свою работу, и действительно желает чему-то научить. Касательно вождения – лично у меня было несколько нюансов, которые заставляли понервничать, но это были стечения обстоятельств, которые со временем решались и корректировались в мою пользу. Отдельное спасибо директору автошколы – очень приятный и отзывчивый человек. И вообще коллектив администраторов и преподавателей очень приятный. Спасибо за знания!

 10. Навчався у автошколі «7777» Дуже і дуже всім задоволений. Все доступно пояснюють. Теорію викладають максимально доступно навіть для тих хто не мав ніколи поняття про автомобіль, і що з ним звязано. Ніколи не їздив і не пробував на автомобілі, сів перший раз за кермо тут. Через 7 занять я вільно володів автомобілем. Рекомендую всім автошколу «7777», не пожалкуєте.

 11. Маріанна

  Закінчила навчання в автошколі «7777». Неймовірно вдячна викладачу з теорії – Володимиру Станіславовичу, завдяки якому я мала змогу досконально підготуватись до державного іспиту, а також отримати теоретияні знання щодо ПДР. Також хочу подякувати найкращому інструктору з водіння – Олександру Петровичу. Завдяки йому я отримала навички водіння на все життя. Зручний графік занять, доступне пояснення матеріалу, вільний доступ до самостійного відпрацювання в навчальному кабінеті, зручне місце розташування, привітний колектив та чудова робоча атмосфера. Від навчання у автошколі»7777» отримала не лише чудові знання, але й багато гарних емоцій. Тішусь, що обрала саме цю автошколу, тому рекомендую іншим!
  Ще раз дякую, Ви найкращі!

 12. Вероника

  Закінчила автошколу 7777. Дуже сподобалось навчання , викладачі професіонали у своїй праці . Рекомендую !

 13. Иринна

  Отличная автошкола 7777. Всё понравилось , всё было на вищем уровне !

 14. Вадім

  Навчався в автошколі «7777». Все сподобалось, був задоволений. Отримав усі знання, які на сьогоднішній день використовую на дорозі.
  Найкраща школа рекомендую усім!!!

 15. Хочу выразить огромнейшую благодарность всему коллективу автошколы 7777, по ул.Киевская,104!Здесь работают настоящие профессионалы своего дела!Обучаясь в этой автошколе,вы в совершенстве овладеете всеми теоретическими аспектами,благодаря замечательному преподавателю Владимиру Станиславовичу,который найдёт индивидуальный подход к каждому ученику!Отдельная благодарность автоинструктору – Александру Петровичу!Ас своего дела и просто замечательный человек!После его подготовки, вы на все 100% сможете ездить на своём автомобиле и быть уверенным водителем!
  Я очень рада что выбрала именно эту школу!
  Всем рекомендую!!!

 16. Надія

  Закінчила навчання в автошколі 7777 велике дякую за знання з теорії які я отримала. Володимиру Станіславовичу який доступно пояснює усі теми. Та велике дякую Сергію Едуардовичу який доклав великих зусиль щоб я навчилась водіню . Доказом того що автошкола найкраща є посвідчення водія якерівництвом я отримала….. Школа найкраща, ціна навчання доступна атмосфера чудова.
  Рекомендую всім

 17. Антон

  Спасибо автошколе “7777” за полученные знания и хорошее обучение. Буду всем рекомендовать вашу школу!

 18. Алина

  Училась в автошколе “7777”, ул. Баженова. Автошкола СУПЕР, преподаватели на высоком уровне… Инструктор по вождению Соболевский Виталий Викторович – это инструктор от Бога…научил нормально ездить с полного “0”, (экзамен сдала с первого раза)). Объясняет лаконично без “воды”, все по факту, одним словом – профессионал своего дела.

 19. Анастасія

  Рекомендую всім автошколу “7777”! Тут працюють справжні професіонали. Все дуже круто, дякую!

 20. Ірина Тимофієва

  Хочу подякувати всьому колективу автошколи 7777 по вулиці Київська 104. Люди, які знають свою справу, високий рівень підготовки, як теорії так і практики. Індивідуальні підходи, до учнів, на всі ваші запитання Ви отримаєте кваліфіковані відповіді, завдяки Володимиру Станіславовичу. Особлива подяка інструктору – Віталію Петровичу, за терпіння і наполегливість, професіонал високого рівня. І взагалі дуже дружній колектив. Рекомендую автошколу для навчання.

 21. Ольга Сергіївна

  Мені 56 років. Життєва необхідність змусила мене піти в автошколу для того, щоб навчитись керувати автомобілем. Я розуміла, що з моїм віком це пізно, але я пішла. Як не дивно, теорія давалась мені дуже легко. Володимир Станіславович доносив інформацію зрозуміло та просто. Проблеми в мене почались на практичному водінні. Пройшовши 15 водінь, в мене була думка залишити автошколу, тому що це не моє. Але працівники школи наполягли, що в мене все вийде, і коли я йшла на екзамен здавати іспит, я пройшла 42 водіння. Теоретичний іспит здала з першого разу, а практичне водіння не здала. Але в колективі на цей момент з’явилась Соболевська Інна, жінка-інструктор. Інструктор від Бога! Після 4-ох занять з Інною я успішно здала практичний іспит. Хто, як не жінка, зрозуміє жінку. Я вам усім рекомендую автошколу “7777”, а жінкам – інструктора Соболевську Інну! Дякую!

 22. Альона

  Нещодавно закінчила навчання у автошколі на Київській. Автошкола чудова, хто хоче навчитися кермувати Вам саме сюди. Відношення до учнів неймовірне разом з Вами від самого початку і до самого кінця, переживають за кожного. Особлива подяка викладачу теорії Володимиру Станіславовичу, він може навчити навіть того хто нічого не розуміє.І нарешті практичні заняття Віталій Петрович Ви кращий неймовірне терпіння, індивідуальний підхід до кожного учня, професіоналізм це риси саме цього майстра. Дякую Вам і бажаю довгого процвітання автошколі 7777.Якщо хтось ще вагається, яку автошколу обрати, то з впевненістю можу сказати якщо ви хочете навчитися, а не просто мати посвідчення то Вам СЮДИ!

  • Альона

   Хочу доповнити свій відгук. Нещодавно отримала машину з коробкою автомат, відповідно вирішила взяти кілька занять так як навчалася на механіці. Інна Борисівна дякую Вам за ці чудові уроки. За три заняття я здобула ще більше впевненості. Усім хто буде керувати автомобілем з автоматичною коробкою передач дуже раджу до Інни Борисівни, це викладач який допоможе закріпити теорію на практиці.

 23. Марія

  Нещодавно закінчила автошколу. Дуже задоволена викладачами, завдяки яким здала іспит та водіння з першого разу! Атмосфера в атошколі приємна та дружня, наша група була як одна сім’я. Дякую усім за чудово проведений час!

 24. Лариса Боровська

  Сьогодні здійснилася моя мрія! Я отримала посвідчення водія! Дуже вдячна інструктору з водіння Віталію Вікторовичу Соболевському та Інні Борисівні Соболевській! Дякую за Вашу витримку та залізні нерви! Ви здійснили неймовірне! Ви навчили мене навичкам водіння на самому найвищому рівні! Дуже Вам вдячна!

 25. Лариса Боровська

  Окрема подяка нашому викладачу ПДР Олегу Анатолійовичу Мельнику! Ви донесли до нас ПДР доступно і зрозуміло! Завдяки Вам, я здала теорію з першого разу!

 26. Едуард

  Хочу порадити вам автошколу “7777′
  Все на вищому рівні,за час мого навчання жодної притензії,конфлікта не було.
  Хочу подякувати Балтремус Сергію Едуардовичу,інстуктору з водіння,майстер свої справи,практичні заняття проводились в чудовій атмосфері що сприяло і заохочувало схвачувати все нальоту!!!Дуже вам раджу його,не пожалкуєте!!
  Також неможу промовчати про викладача теорії Павлюк Володимир Станіславович,теоритичний курс був дуже цікавим,викладач доступно пояснював все,при потребності повертався до будь якої теми,викладався на всі 100)))
  Та й в загалі весь персонал чудовий,з такими людьми приємно мати справу!головне мати бажання чомусь навчитися!!!!

 27. Нещодавно закінчила автошколу на 7777, що на Київській, 104. Залишилась задоволеною, навчання на дуже високому рівні! Особлива подяка викладачу з водіння Балтремусу Єдуарду Сергійовичу, який навчив мене впевнено водити автомобіль. Рекомендую!

 28. Мирослава

  Дуже прекрасна школа! Все чудово. Окрема подяка керівництву, що роблять знижку для жителів смт. Стрижавка. Всім жителям Стрижавки та Вінницького району рекомендую дану автошколу!

 29. Василій

  Я також вдячний за знижку в автошколі “7777” для жителів Вінницького району, так як я проживаю в Лавривці! Це для мене було визначальним фактором, в яку піти школу. Я не помилився. Дякую!

 30. Александр

  Хорошая автошкола! Порадовала адекватность преподавателей, отличное состояние машин и удобное месторасположение. Своей цели добился.

 31. Вася з Тяжилова

  Хочу поділитись впєчатлєніями, автошкола “7777” на Тяжилові правда крута і реально класний колектив. Приходьте, не жлобіться, воно того стоє!

 32. Артур

  Дуже задоволений автошколою “7777” завдяки знанням та гарно проведений час під час навчання!

 33. В цій автошколі все ок!!!

 34. Маріна Л.

  Нещодавно закінчила навчання в автошколі “7777”. Здійснилася моя давня мрія-я стала водієм!
  Колектив автошколи надзвичайний! Команда професіоналів,в якій всі знаходяться на своєму місці.В школі панує тепла і дружня атмосфера. Окреме дякую викладачу теорії Володимиру Станіславовичу! Який буквально нас видресирував в хорошому значенні. Правила пояснює просто і дуже доступно. На здачі тестів переживає та підтримує, як рідний батько)))

 35. Наталія

  Навчанням задоволена. Рекомендую

 36. Петро

  Довго збирався піти навчатись, але не помилився! За короткий час навчили, показали, роз’яснили. Гарні машини, інструктора професіонали. Я не розчарувався!

 37. Анатолій

  Автошкола “7777”- Ви справжні професіонали !!!Окреме дякую викладачу теорії Володимиру Станіславовичу! А також Олександру Петровичу інструктуру з пратктичного водіння рекомендую!!!

 38. Вячеслав

  Всім рекомендую автошколу “7777”! Висококваліфіковані викладачі, затишне приміщення, помірні ціни! Дуже всім дякую!

 39. Хороша автошкола, грамотні викладачі. Рекомендую!

 40. Володимир

  Очень хорошая автошкола, рекомендую

 41. Володимир

  Навчався категорії С. Їздив на ГАЗончику. Тяжко крутити руля, жарко в машині, але коли сів на іномарку, почувствовавЮ що їзжу на легковому автомобілі. Так що дуже радий, що пройшов курс молодого бійця на ГАЗоні. Після нього ти стаєш справжнім професіоналом і будеш їздити на всіх грузових автомобілях. Задоволений інструктором (простий дядько) та викладачем. На любе запитання в нього є відповідь. Якщо хочете стати професійним водієм – йдіть в автошколу “7777”.

 42. Всім привіт 🙋 Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові 👌
  Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання 👌
  Особливо велика вдячність моєму інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу Ви найкращий у своїй діяльності 🔥
  Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу 👌

 43. Всім привіт 🙋 Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові 👌
  Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання 👌
  Особливо велика вдячність моєму інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу Ви найкращий у своїй діяльності 🔥👌🤗🔥
  Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу 👌

 44. Наталія

  Щойно закінчила автошколу 7777, дуже задоволена навчанням. Іспит з практичного водіння здала з першого разу, хоча хвилювалась що на автодромі зявилися нові елементи, а на підготовку до іспиту було мало часу. Але завдяки професійному відношенню інструктора все виявилось легко та зрозуміло. Також дуже приємно, що під час оновлення автодрому в роботі приймали участь не лише інстурктора, а і керівництво автошколи!!!!!

 45. Олена

  Всім привіт! Хочу подякувати автошколі 7777 за здобуті знання та практичні навики. Рекомендую всім!!!

 46. Отличная автошкола ! На днях закончил экзамен. Приятные люди там работают, благодарствие отмечаю Сергею Эдуардовичу , моего инструктора. Мастерски меня подготовил, классный мужик!

 47. Очень благодарен автошколе 7777 за знания и навыки. Все учителя очень классные!!! Спасибо

 48. Олександр Бойко

  Класна автошкола, рекомендую всім! Тут вам не просто будуть викладати матеріал, а дійсно навчати. Коли потрібно то і по декілька разів одне й те саме пояснювати будуть.

 49. Очень крутая автошкола, все преподаватели мастера своего дела. Особая благодарность Виталию Викторовичу за все практические занятия!

 50. Привіт. Хочу поділитися своїми враженнями від навчання в автошколі 7777, а саме тій, що на Баженова 34 в Тяжилові. Хочу подякувати викладачу Олегу Анатолійовичу за розуміння, підтримку та хороше навчання. Я дуже вдячний моєму інструктору Інні Борисівні Соболевській.Усім рекомендую і навіть наполягаю йти навчатись саме у цю школу. Команда професіоналів,в якій всі знаходяться на своєму місці.В школі панує тепла і дружня атмосфера.

 51. Роман

  Просто отличная автошкола;) Время обучение прошло очень быстро , квалифицированные инструкторы и преподаватели )
  Однозначно 10/10)))

 52. Владислав

  Лучшая автошкола: отличные преподаватели и инструктора, современная школа, всё что нужно- есть, всему обучили на всю жизнь, очень благодарен!)Всем советую!))

 53. Денис

  Очень крутая автошкола. Всем спасибо за время провождения!

 54. Максим

  Чудова автошкола! Вчителі – профі. Залишився повністю задоволений.

 55. Ольга

  Автошкола супе, найкращі вчителі та інструктора, велике дякую за навчання )))

 56. Наталія

  Автошкола супер. Всім рекомендую. Особливо дякую Володимиру Станіславовичу за його терпіння та викладання на найвищому рівні))

 57. Ірина

  Доброго дня! Щойно закінчила автошколу та отримала права. Дуже задоволена начанням та результатом. Дякую викладачам)

 58. Максим

  Закінчив автошколу 7777 на Київській. Навчання було супер, все доступно, легко. Володимир Станіславович викладав теоретичні знання дуже професійно, пояснював все до деталей, наводив приклади з водійського життя. Завдяки цьому вся наша група здала тестування з теорії з першого разу.
  Рекомендую автошколу, адже тут дають реальні знання та навички, а не просто “суху” теорію.

 59. Михаил

  Очень приятный персонал, научит всему, инструктора просто бомба! Рекомендую всем, не пожалеете)))

 60. Спасибо большое, професеоналам своего дела. Особено Владимеру Станиславовичу за интересное и понятное изложение теории,и Алек
  садру Петровичу за то научил водить автомобиль и индивидуальний подход к каждому.Екзамен здал без проблем, всем рекомендую автошколу 7777!

 61. Віктор

  Хороша автошкола, чудові викладачі, які вам все зрозуміло пояснюють, навіть якщо ви ні разу не сиділи за кермом!

 62. Барабашка

  Ідеальна автошкола, особливу подяку Сергію Едуардовичу профеміоналу свого діла!!

 63. Ирина

  Висловлюю подяку колективу автошколи 7777 за здобуття знання і практичні навички водіння. Викладач з теоретичних дисциплін Володимир Станіславович доступно і зрозуміло пояснював правила дорожнього руху. На його занняттях було дуже цікаво. Окремі слова вдячності спеціалісту з практичного керування транспортними засобами Олександру Петровичу, професіонал своєї справи. Бажаю здібних учнів і процвітання. Рекомендую автошколу 7777!

 64. Я благодарен автошколе «7777», за подготовку ПДР , спасибо профессионалам Владимиру Станиславовичу, Станиславу Владимировичу, а так же инструктору Виталию Петровичу , за отличную подготовку и за хорошее настроение на каждом вождении 🙂

 65. Екатерина

  Спасибо всем, кто проложил усилия и свой практический опыт для обучения Меня. Отличная школа, дружный и сплочённый коллектив. Отдельная благодарность инструкторам по практическому вождению Инне и Виталию Петровичу! Огромное спасибо за Ваш труд!

 66. Мария

  Чудесная автошкола!
  Все ребята очень классные. Учителя, инструктора очень приятные люди которые все доходчиво объясняют!

 67. Ольга

  Дуже задоволена, що обрала саме цю автошколу. Навчання було дуже цікавим, після кожного заняття я виходила з розумінням, що вивчила щось нове та корисне, те, що 100% знадобиться мені в майбутньому. Ще на початку навчання я зрозуміла, що мене навчають професіонали із великим досвідом. Особлива подяка викладачу теорії Володимиру Станіславовичу, який терпів усі наші запитання і пояснював ПДР дуже легко і зрозуміло. Водінню я навчалась “з нуля”, тому це мені давалось дуже важко. Та завдяки професіоналізму і підтримці інструктора з водіння Олександра Петровича, зараз я маю посвідчення водія, про що ще кілька місяців тому і не мріяла. Але не потрібно чекати чудес від навчання. Якщо ви вирішили стати водієм – маєте розуміти, що перш за все вам потрібно буде запастись терпінням і завзятістю. Вам доведеться витрачати багато часу та сил для вивчення теорії, та відшліфовки практичних вмінь та навиків, а Автошкола “7777” вам у цьому допоможе!

 68. Із задоволенням хочу відмітити чудову організацію роботи в автошколі викладачів та інструкторів.
  Володимир Станіславович-чудовий викладач, інформацію розповідає цікаво, зрозуміло, доповнює прикладами з життя, завдяки чому теорія запам‘ятовується дуже гарно. Майже весь час на його уроках проходили тести по ПДР, всі помилки він пояснював, внаслідок чого в майбутньому їх вже не повторюєш. Видно, що викладач зацікавлений в тому, щоб навчити майбутніх водіїв правилам.
  Інструктор по водінню Інна Борисівна,гарно пояснює ситуацію на дорозі, дає потрібні і вдалі підсказки на дорозі, стриманна, розумна та весела ‍♀️
  Отож, підсумовуючи, автошкола «7777″ по вул. Київська 104 чудовий вибір для тих хто хоче гарно себе підготувати до українських реаліїв та стати чудовим водієм!)

 69. Денис

  Дуже крута школа, вчитель по Правилам просто супер…. Поясне спокійно і зрозуміло щоб ти не спитав…. 100 раз повторить поки всі не вивчають на зубок… Тест в сервіс центрі майже всі здали без жодної помилки… На рахунок водіння Я був в Олександра Петровича… По нашій машині водіння всі здали з першого разу… Висновки робіть самі

 70. Ольга

  Замечательная автошкола! Спасибо преподавателю Владимиру Станиславович за детальное и доступное объяснение теоретического материала и инструктору Инне Борисовне за терпение и надлежащую подготовку.

 71. Євген

  Все дуже сподобалося, відмінні викладачі та інструктора, сучасна школа, все що потрібно наявне Всім раджу) Приємні люди працюють, окремо дякую Сергію Едуардовичу, інструктору, який майстерно підготував до здачі іспиту!

 72. Марішка

  Йдучи в автошколу, дуже хвилювались з коханим, про те , що буде такий викладач, який відіб’є всю охоту їздити.
  Про те викладач автошколи 7777, Соболевський Віталій Вікторович, приємно вразив нас, як інструктор та як людина!
  Він викладає практику водіння на високу рівні, вчить нас не лише , щоб ми лиш здали екзамен, а дійсно навчились керувати автомобілем. Коли потрібно підстрахувати – страхував, коли потрібно насварити- сварив, ну щоб краще запам’ятались, але завжди під час навчання виховував у нас, майбутніх водіїв,самостійність. Давав можливість робити свої помилки і на них вчитись (але акуратно, щоб нікому і нічому не наврідити☝️) Коли навчає такий інструктор ти закохуєшся не лише в дорогу як пасажир, а й у водіння!
  В додаток до відмінних професійних якостей, у Віталія Вікторовича,неземне терпіння (в цій професії без цього ніяк ☺️) і хороше почуття гумору! Тому всі заняття проходили легко і на позитиві.
  Я дійсно рада що моєму школою була 7777, а викладачем Соболевський Віталій Вікторович!

 73. Наталья

  Благодарна автошколе 7777 за знания и навыки которые получила. Особая благодарность инструктору Соболевскому Виталию Викторовичу за терпение и полученые знания!!! Спасибо, рекомендую всем!!!

 74. Вадим

  Здравствуйте! Очень понравилась автошкола, все преподаватели очень хорошие люди и с совестью относятся к своей роботе, а не просто чтобы сделать свою роботу. Всем рекомендую, приходите за настоящими знаниями и умениями.

 75. Ірина

  Хто ще досі сумніваться чи боїться здавати на права, однозначно скажу ДА, і в цьому вам допоможе автошкола 7777! Всім щиро рекомендую!
  Я теж довго вагалась, але ще ні разу не пошкодувала, тут приємна атмосфера яка сприяє навчанню, кваліфіковані спеціалісти. Тому можете зі спокійною душею йти навчатись в автошколу 7777!!!

 76. Віктор

  Крута автошкола, викладають доступно і зрозуміло, Володимр Станіславович пояснив усе що було незрозуміло, або просто цікавило, інструктор з водіння, Олександр Петрович, – майстер своєї справи, за що йому і вдячний, здав тести і водіння з першого разу)

 77. Ілона

  Дуже задоволенна автошколою 7777 на всі 100%. Чудовий підхід до навчання, найкращі інструктора. Найкращі матеріали для навчання, відеоуроки, а не лише “суха” теорія!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *