Наші викладачі

Знайомтесь, наші викладачі:

. . .

Інструктор автошколи 7777 Вінниця Павлюк Володимир Станіславович

Павлюк Володимир Станіславович

Викладач теоретичних дисциплін.
Спеціаліст з практичного керування транспортними засобами.

Інструктор автошколи 7777 Вінниця Храпенко Станіслав Володимирович

Храпенко Станіслав Володимирович

Викладач теоретичних дисциплін.
Спеціаліст з практичного керування транспортними засобами.

Інструктор автошколи 7777 Вінниця Кобилянський Віктор Іванович

Кобилянський Віктор Іванович

Викладач теоретичних дисциплін.
Спеціаліст з практичного керування транспортними засобами.

Інструктор автошколи 7777 Тегипко Олександр Петрович

Тегипко Олександр Петрович

Спеціаліст з практичного керування транспортними засобами.

Інструктор автошколи 7777 Балтремус Сергій Едуардович

Балтремус Сергій Едуардович

Спеціаліст з практичного керування транспортними засобами.

Інструктор автошколи 7777 Вінниця Соболевський Віталій Вікторович

Соболевський Віталій Вікторович

Спеціаліст з практичного керування транспортними засобами.

Інструктор автошколи 7777 Вінниця Давидюк Віталій Петрович

Давидюк Віталій Петрович

Спеціаліст з практичного керування транспортними засобами.

14 comments

 1. Здравствуйте,хотел поблагодарить педагогов Автошкола 7777 Мрия ,а особенно инструктора по вождению Соболевского Виталия Викторовича,
  за прекрасное обучения меня и моей жены, Спасибо вам огромное за обучение, терпение, наставления.

  • Татьяна

   Хочу поблагодарить инструктора Тегипко Олександра Петровича за качество обучения и профессионализм !

 2. Світлана

  Доброго дня, хочу виразити свою вдячність інструктору з практичного навчання Сергію Едуардовичу.
  Це людина від Бога. Вміє найти підхід до кожно, навіть до тих кому з трудом дається навчання.
  Після декількох поїздок появляється впевненість, бажання їздити.
  Самий класний інструктор. Рекомендую.

 3. Анастасія

  Здравствуйте. Хочу выразить свою благодарность Олександру Петровичу за бесконечное терпение и выдержку, веру в ученика, поддержку, да и просто за увлекательные уроки вождения!

 4. Рената

  Вибрала автошколу7777 по рекомендаціях і залишилася задоволеною,я жодного разу не пошкодувала про свій вибір.Саме тут працюють справжні професіонали.
  Викладаэ теоретичні заняття в нас Володимир Станіславович, справді дуже доступно все пояснюэ і повторюэ по декілька разів, а пізніше ще й перепитати можна і вiн ще раз пояснюэ.
  Щире дякую нашому викладачу по теорії Володимеру Станіславовичу, завдяки Вам все зрозуміло (i навiть не потрiбно перечитувати пройдений матеріал) .

 5. Благодарю автошколу 777 за знания и практические умения. Отдельная благодарность инструктору Олегу за дорогу в жизнь.

 6. Марина

  Краща автошкола в місті. Хороші ціни, відмінна якість підготовки, індивідуальний підхід до кожного учня і найголовніше мета автошколи не заробити, а випустити готового до реалій сучасних доріг і впевненого в собі, своїх знаннях і навичках водія.
  Окреме спасибі хотілося б сказати викладачеві теорії Павлюк Володимиру Станіславовичу за прекрасні, цікаві лекції завдяки якому вдалося з легкістю здати іспити)
  Величезне спасибі так само хочеться висловити інструктору з водіння, Тегипку Олександру Петровичу справжній професіонал своєї справи, прекрасний інструктор і просто хороший і цікавий чоловік, який зміг з мене, зробити підготовленого водія))
  Якщо ви хочете не просто скласти іспити і отримати права, а дійсно стати хорошим водієм то рекомендую саме цю автошколу.

 7. Ольга

  Хочу висловити подяку автошколі 7777! Закінчила навчання в лютому 2021 . Буду рекомендувати її знайомим! Чітка подача теорії, відповіді на незрозумілі питання і як результат здача іспиту!

  Окрема подяка автоінструктору Тегипко Олександру Петровичу! Навчив мене їздити з нуля!!! Не маючи в сім’ї водіїв, дуже захотіла стати першою! В результаті було нелегко, але з допомогою Олександра Петровича все вдалося!!! Не виразити словами, на скільки він мені допоміг! Йшов на зустріч, розказував особливості їзди в різних ситуаціях та на екзамені, перед здачею іспиту налаштовував, , одразу видно досвідченого спеціаліста! Щиро вдячна!З повагою, щаслива власниця водійського посвідчення, Ольга;)

  • Дуже вдячна Автошколі 777 за чудове навчання. Теоретичні заняття допомогли щвидко здати іспит. Особливо вдячна, Давидюку Віталію Петровичу, за гарні уроки водіння і хороше ставлення до учнів. Дякуючи автошколі, тепер можу називати себе «Водій»!!!

 8. Марія Свинарчук

  Хочу подякувати автошколі 7777, особлива подяка Павлюку Володимиру Станіславовичу та Тигипко Олександру Петровичу (найкращий інструктор). Чудова подача терії, неймовірно цікава і захоплююча практика водіння. Найкраща автошкола. Професійний підхід.

 9. Федчишен Андрій

  Хочу подякувати викладачам цієї автошколи за їх професіоналізм!
  Щиро дякую інструктору Балтремусу Сергію Едуардовичу за водіння – це для мене найкращий вчитель,прекрасне ставлення до учнів, людина яка привила у мене любов до водіння!
  Одним словом ПРОФЕСІОНАЛ !
  Хочу подякувати Павлюку Володимиру Станіславовичу за чудово переданний теоретичний матеріал!
  Дякую!!!

 10. Наталія

  Велика подяка автошколі7777,а особливо інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу за подачу навчання все гарно пояснює з першого уроку водіння сіла та поїхала,інструктор від того побільше б таких професіоналів своєї справи.Щиро вдячна рекомендую

 11. Альона

  Сьогодні я здала на права!!!З першого разу!!!І тепер можу з впевненістю сказати, що це реально,коли поруч справжні професіонали своєї справи.Щира подяка інструктору Соболевському Віталію Вікторовичу. Дякую за терпіння, знання та безцінні навички,за те що навчили водінню з 0.(До цього їздила лише в ролі пасажира).Автошколою 7777 задоволена на 100%. Рекомендую!!!

 12. Марина

  Дякую Автошколі 7777 за прекрасне, якісне та професійне навчання. Особлива подяка Павлюку Володимиру Станіславовичу та Тигипко Олександру Петровичу! Найкращий інструктор!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *