Наші класи

Клас будови автомобіля.
Клас обладнаний необхідними плакатами, наглядними посібниками та тренажером.

Для збільшення фото натисніть на нього.

Автошкола 7777 Винница. Клас будови автомобіля Автошкола 7777 Винница. Клас будови автомобіля Автошкола 7777 Винница. Клас будови автомобіля

Автошкола 7777. Клас будови автомобіля

Автошкола 7777. Клас будови автомобіля

Автошкола 7777 Винница. Клас будови автомобіля

Клас правил дорожнього руху.

Клас обладнаний усіма необхідними плакатами, телевізором, магнітною дошкою та іншими наглядними посібниками, а також оберегом – копією працівника ДАІ у зменшеному вигляді.

Автошкола 7777. Клас правил дорожнього руху

Автошкола 7777. Клас правил дорожнього руху

Автошкола 7777. Клас правил дорожнього руху

Автошкола 7777. Клас правил дорожнього руху

Також на території автошколи є i-box та автомат з продажу гарного настрою.

1 comment

  1. Тетяна

    Чудова автошкола! За 2 місяці навчання у мене вдалось освоїти з нуля теоретичний матеріал. Окрема вдячність нашому викладачу Володимиру Станіславовичу! Він в буквальному сенсі розжував нам всю теорію, і якнайдоступніше намагався вкласти в голови теоретичний матеріал. Заздрю його терпінню, в нього воно просто залізобетонне) Дякую Вам за все,чого Ви нас навчили, за цікаві і веселі пари!Ну і звісно окрема подяка чудовому інструктуру з водіння Олександру Петровичу! Реально їздити з ним було одне задоволення, в машині завжди приємна музика. Я навчилась всьому без перебільшення стосовно практики! Також він навчив деяким хитрощам на дорозі, за допомогою яких їздити стає ще простіше і цікавіше, зумів все доступно пояснити і донести. Олександр Петрович, дякую! Я вдячна автошколі “7777” за отримані знання і навики! Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *